İşyerinizden para çalınıyor ama kanıtlayamıyorsunuz, gizli kamera kullanır mıydınız?

ama kanıtlayamıyorsunuz, bunun kanıtlayabilmek için gizli kamera kullanırmıydınız yakaladığınız hırsızı polise verirmiydiniz yoksa cezasını kendinizmi keserdiniz ?

şimdi bazı arkadaşlar yine mi gizi kamera diyecekler ama yapçak bişi yok hayatımız kayda alınıyor zaten tüm mobese ve güvenlik kameralarıyla, gizli saklımız kalmadı bunlara birde gizli kameralar eklendi...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten gün geçtikçe bütün şirketler kamera hatta gizli kamera kullanmaya başlıyor toplu iğne başı kadar olan gizli kameralar bile var böyle bir şey için gizli kameraya başvururdum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet gizli kamera taktırırdım hatta uygulamıştım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kesinlikle güvenebeilceğin biri yokken ortada kendi işini kendin görmek en mantıklısı arkadaşım taktır kamerayı aslın kayda sonra ver adalete hakkından gelsinler temiz iş kendi başını derde sokma bölesi ciddi bi durumda yapılcak en temiz iş !

0|0
    0|0
  • evet denenebilir bir yöntem yakaladığım kişinin kim olduğuna bağlı ne yapacağım..

0|0
    0|0
  • ben kendim keserdim hesabını yazık önce döverdim sonra cebine para koyar yollardım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...