Hevesle izlediğiniz yada izleyeceğiniz filmin sonunu söyleyen oluyor mu?

Arkadaşlar ben bi film arıyordum soru olarak sordum. Biri cevap verdi. Tamam buldum izliycem derken bi yorum daha ve filmin sonunu söylemiş. Şimdi tüm hevesim kaçtı. Bunu başka yapanlarda var gerçek hayatımda. Bu türleri yakalayıp 7/24 ajdarın şahdamarını dinletcen yada doktorlar ı izletcen. Müstehaktır.

Güncellemeler:
abi burada bir soru var buna cevap yazcaksanız yazın. Geçmiş soruya cevap yazıcağınıza altta bir konu açmış onu tartışıyonuz. Kim kimle neyi konuşmuş onuda göremedim zaten. Ayran mı içtiniz ne?

0|0
25|22

En İyi Erkek Görüşü

• Filmin fragmanını bile izlemeyi sevmeyen biriyim. Ama Fetih 1453'ün sonunu söyleyen arkadaşlara hiç kızamadım niye acaba.

0|1
    0|0
    • O kadar iyimser birisin yanı ben onların kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkartırdımda neyse :D

• Demek ki arada bayılmak işe yarıyor kalabalık ortamlarda :D

• bi gün hastaneye kan vermeye gittim. 4 tüp kan aldılar. koltuktan tak kaldırdılar. ulan benim gözler dıştan kararmaya başladı tabiç kantinde kanmerkezinin bitişiğinde. kantine girdim şekerli içeceğe elimi uzattım elimi göremedim. baktım yetişmiycek dışarda dolu masalardan biri boşalırken tık oturdum. sonra tam görüntü kaybı oldu ve bayılmışım. Bi gözümü açtım ki etrafımda 50 ye yakın insan var. Teyzenin biri meyve suyu felan getirttirdi felan. param var alırım teyze zahmet etme diyorum yok inat

Kızlar Ne Diyor 25

• en son dedemin insanları filmini izlerken yanımdaki kız arkadaşım anlatmaya başladı sus dedim susmadı sus dedim yine susmadı kollarrından tutup odasına fırlattım salonun kapısını kıtledım fılm bıtene kadarda ıcerı almadım ...film izlicekken yanındakıde sonunu bıılıyosa kov gıtsın:DDD

0|1
    0|0
    • ha ha duvara vursaydın o kızı :) kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkartsaydın bi daha anlatmazdı.

• Özetlesene okumadım.

2|0
    0|0
  • Bence de izlemek istediğim bir filmin sonunu duymak sinir bozucu.Yalnız ben o soruya baktım sen gayet izlemiş gibi anlatmışsın adam nereden bilsin. Burada suç senindir bence, her şeyi geçtim buraya gelip bu şekilde bir soru açman ve bu tarz bir konuşma yapman çok saygısızca olmuş. Buradaki herkes de soruyu bilmediğinden ona göre yorum yapmış. Link verseydin madem soruyu o kadar eminsin.

0|1
    1|0
    • Eleştiri için teşekkürler. Konuda anlatım hatası yapmış olabilirim. Ama ben sadece başını izledim adını unuttum. Filmin sonunu merak ettiğim için izlemek için sordum adını. Cevaplayan kişide adını ve sonunu söyleyince sitem ettim. Ama o kişi ile anlaştık prob yok.

• Anlaştıysanız problem yok tek taraflı olmasın istedim.

• en nefret ettiğim şey bunun yapılması. film izlemeyi çok severim de sonunu biliyosam zevkle izlemem bunu yapana da dalasım gelir

0|1
    0|0
  • söyleyenden değil de benim önceden izlemiş olduğum filmi ikinci kez beraber izlediğim kişinin sürekli böyle mi oluyo bu mu oluyo bunu mu yapıcak şimdi şeklindeki sorularından çok ama çok şikayetçiyim!

0|1
    0|0
  • bende gıcık olurum.Hatta sitede soru sorup anlat diyenlere bile söylersem bir anlamı kalmaz seyret derim ama herkes bu kadar hassas değil

0|1
    0|0
  • ağzı kırılası insan modelidir.

0|1
    0|0
  • filmler sadece merak unsuru değildir ki.. bazılarında ne olacağını tahmin edersin, her yer foreshadowing doludur ama yine de izlersin. çünkü her seferinde sana bir şeyler katar

0|1
    0|0
  • en rahatsız olduğum şeydir.

yönetmeni, ve oyuncularını bilmek yeterli. türünü bile söylemek spoiler yeri gelince.

0|1
    1|0
  • ++Zamane gençleri...Ahh ahh

--Ohh

0|1
    0|1
  • Olsun sorun etmem.

0|1
    0|0
  • Usual Suspects'i bu yüzden izleyemedim mesela.

0|1
    0|0
  • Kızı bu kadar yanlız bırakmışken gerçekten üzülüyormusun şuan? Bence kız sana geri dönmüyo diye bir merak da olabilir sendeki

0|0
    0|0
  • Valla ORtalık bya bı karısmıs :(

0|0
    0|0
  • Arayabilme ihtimali var ama zor. Bezdirmiş olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yazinin hepsini okudum okudukca bu kiz salak dedim (cunki sevenler salakoluyorda )
    neyse sevgisi bitmis.size bye demis ve iyi etmis.Kendimi gizliyorum ayni durumu bende bir " oduna " yapacamda ondan :)

0|0
    0|0
    • en iyisini yaparsin arama rahat birak.

• Sen kızın en cok ihtiyacı oldugu anda seni istememesini gercekten istememek olarak algılayıp kızı aramadınmı

0|0
    0|0
  • GİRDAP hayatımda en beğendiğim film izlenmesi gerekn kesinlikle

0|1
    0|0
  • Şuana kadar en sevdiğim film GİRDAP olmuştur.Aynı zamanda en çok etkilendiğim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bütün jüri toplanmış jüride jüri olsa tek taraflı kararnameler tiraji komik:=))ama çok eğlencelisiniz:))))

0|1
    1|0
    • Abi burda senden bahsetmiştim :D k. bakma :DD

• tartışılır ...ben de bi sürü şey diebilirim özünde :=))

• Böyleleri kabız olsun ucuna gelsin bırakamasın, duşun ortasında sıcak suları kesilsin şampuanları bitsin, arabayla gezmeye çıkarken lastiği inik görsün, iştahla sevdiği yeme oturduğu anda saç çıksın, film izlemeden önce mısır patlatırken eli yanıp zonklasın.

Yanındayım, dernek kuralım..

0|1
    0|0
  • Bazı filmler var yüzlerce kez izlenmeye değer sonunu da biliyoruz ve her repliğini de fakat izliyoruz benim için sorun değil sonunu söylesin söylemesin izlerim görmediğim şeye inanmam belkide o yüzdendir =))

0|1
    0|0
    • Ben sonunu bilince hevesim kaçıyo. oyununda sonunu söyleyen oluyo.

• Kardeş dediğim gibi filmi birisi baştan sona anlatsın giderim evde izlerim hmm demek burası böyleymiş ya da şöyleymiş filmlerde önemli olan birkaç özel göndermeler olur efekti olur yani bir filmi sonu için izlemem sonunu da merak etmem filmi kapmaya çalışırım

• tehlikeli konu. filmi film olarak izleyenlerin filme bakış açısındaki filmsizlik ile film arasındaki endişe. nanik izleyicinin panik filmcilik sektörü.

0|1
    0|0
  • vardı bir zamanlar öyle bir deyyus selamı sabahı kestim de kurtuldum

0|1
    0|0
  • ya bende ole ınsanlara sınır oluyorum yuzuklerın efendısının yenı fılmıne gıtcektım arkas gıtmıs sonunu soledı bende kızdım gıtmedım hıc de ızleme hevesımde gıttı acıkcası

0|1
    0|0
  • Genelde tek başıma film izlediğim için ve film tavsiyesi veren ben olduğum için böyle bir sorunum yok. Ayrıca korku filmi seven arkadaşlar İşkence Odası filmini izleyebilirler. Ben bir ay kafaya taktım bu filmi :)

0|1
    0|0
    • Psikolojik olarak kanlı film izleyemiyorum. Kan tutuyo. Testere 7 nin fragmanını izledikten sonra internet cafede düşmüş bayılmışım. kan görünce önce bulantı sonra bayılma oluyor bende. :)

• Fransız sinemasının en kansız piskolojik-korku filmi şansımızı zorlamayalım.

• Aynen benim gidicegim filme yegenim gitti filmi komple anlattı ama sonunu söyleme dedim söylemedi yoksa keserdim ya :)))

0|1
    1|0
    • :) keserdim ya derken ? :D işte onun için akrabalardan önce gitmek lazım. tam onlar gidecekken sen anlatırsın :)

• merak etme :D

• arkadaş zaten zamane filmleri o kadar basittir ki ilk 15 dk filmin sonunu görür gibi olursun, kaliteli filmlerde iş başka tabi...

0|1
    0|0
  • öğrendim artık daha filmin başında diyorum genelde veya oyunun , sakın söyleme kafanı kırarım diye :)

0|1
    0|0
  • fılmın sonunu soyleyenlerle bı fılmde bız cekerız aga sorun yok yanı:))

0|1
    1|0
    • Kanka en son hangi filmi izledin diycemde Harry potter dersin diye korkuyorum :D :D :D

• hahh yok aga daha neler :))) en son hangi film izledm durr en so ben flm izlemeim aga:)) dermişim black izlediydim aga:))))

• ne 1900 yapımı mı? :)

• 2 sonra sana dönmemesi sana kötü

0|0
    0|0
  • ensesine patlatasım gelir

0|2
    1|0
    • Bu ve bunun gibi ölümcül pis şakaları, heyetçe hakettiği düşünülmüş kişilere yapılırdı. Yanlış ellere verilmeyecek kadar önemli ve gizli tekniklerdi bunlar bro. :P

• kardeş aslında yumurta çok güzel bişakaymış :)

• Bu konuda çok hassasım, bu yüzden işi bilenlerle film konuşurum.

0|2
    1|0
    • Konuya teşrif eden moderatöre teşkkürler. Ben iyilik istedim o maşşallah imam yellenirse cemaat taharet alır cinsinden yaptı .

• Kötüyü tenkit etmesini bilen, iyiyi de takdir etmekten aciz olmamalıdır! Takdirden aciz olan da, tenkitten vazgeçmelidir!

• Film Seyretmesi Mahkeme Kararıyla Yasaklanması Gereken İnsan Modelidir...

0|1
    1|0
  • sürekli yaparım :)

0|0
    0|1
  • cevap vereyim diye girdim roman görünce vazgeçtim :D

0|0
    0|0
  • kiz seni aramiyorsa kiz nerdeyse git anladigima gore kiz seni sevmis bul getir onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...