Mami yaktın beni...

5 senelik bi ilişkim wardı.ben üniversiteyi kazandım.erkek arkadsım beni bıraktı ve su an tekrar sınava hazırlanıyo. dersanesinde bi kız var var sürekli facesinde bseler paylaşıyo. işte özledim,beni bekle faln.. kız tam bi kaşar görmeniz gerek. benim mami de ona yüz veriyo.. ama mamı kendi facesinde ikimzn fotoğraflarını kaldırmadı.. ama o kızın fotgraflarını beğenp begnp duryo çok sinrleniyorum..sizce ne yapmaya çalışıyo?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Vallaha ben 3 yıl bırlıkte oldugum kız arkadasımdan ayrıldıktan sonra bıle faceden onunla olan resmımı kaldırmadım.. yaklasık 8-9 ay kaldı profılımde.. profıl resmı olmasa bıle ıcınde duruyor ve herkeze acıktı. ee sonra nldu benı aradı bırgun hayatında bırının olabılecegını onunla cok ıyı oldugunu ve enımle konusarak ona saygısızlık yapamıyacagnı soyledı benden rıca ettı kaldırırmısın dıye bende kednı arkadaslarıma ctım o resmı :)) sonra sordum ben tanıyormuyum dıye yok dedı :D

2 hafta sonra ogrendımkı benımle bırlıkte ıken konusmasını ıstemedıgım; "sana asılıyor gorusme bununla, hayır arkadasım o benım ıyı anlasıyoruz hepsı bu.." diye gecen diyalogların ardından.. o herıfle aşk yasadıgını ogrenen ben senıdne resmınede dıyerek sıldım ;))

Yani anlatmak istediğim.. Koyver gitsin.. Senin değerini bilmeyip elin kaşarını tercih eden biri ile ne işin olur ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• al sana cevap

link

2|2
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Mami erkeklerin Genel prensiplerini yapmaya çalışıyor :) Üzgünüm Ama kızı götürmeye niyetli

0|1
    0|0
  • Sakarya dershanesinde, dershaneler arası abazanlar ligi şampiyonu mk..

0|0
    0|0
  • Kaşar Seviyordur Belki...

0|0
    0|0
  • bırak giden gitsinn çokdüşme üzerinee

0|0
    0|0
  • güvenilir biriyle takıl.

0|0
    0|0
  • Maminin gözü dışarda malesef ://

0|0
    0|0
  • O kızla birşey yaşamıstır muhakkak

0|0
    0|0
  • fotoğraflarını tekrar koy kaldırtma ona

0|0
    0|0
  • Sende beni ekle kıskandırırsın :D:D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• canım hep onları takip edeceğine takip etmene gerek kalmayacak güvenilir biriyle takıl

1|2
    0|0
  • ewt kız kaşar belli de senin mami de pek düzgün birine benzemiyr cnım

0|0
    0|0
  • Mami kaşarlıtost sevıyor demekkı.Bı ara yerler bırbırlerını

0|0
    0|0
Yükleniyor...