Bu filmi bilen var mı?

Arkadaşlar ben tv de bir film gördüm. Çok uykum vardı adını hatırlarım diye uyumuştum. Ama sonradan izlemek istediğimde bir türlü adını hatırlayamadım. İzlediğim kadarıyla şu. Bir şirkette Yüksek mevkidekilerden biri işleri bağlamak için sürekli o şirketlerin merkezine seyahat edip işi bağlayıp dönüyo. Şirket küçülmeye gidince bu adamın masraflarını sınırlamak için yanına bi kız veriyorlar. İşlerin sanal video arama ile yapılabileceğini felan söylüyor. Adam yine seyahae çıkıyo. Bu seyahatlerle mil puan kazandığını tek hayalinin 10 milyon mil puan kazanmak olduğunu söylüyo. Bu filmi bilen var mı? George Clooney e benzeyen bi adam oynuyo

Güncellemeler:
Filmi bulduk. Cevap yazan arkadaşlar Teşekkürler...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• george clooney başrolde oynuyor filmin adı :) aklı havada iyi seyirler cok keyifli bi filmdir insanlaea işten cıkarlıcanın nasıl söylenmesi gerektini anlatan sürekli ülke ve şehir gezen bi adam sonu cok duygusaldı ama tekrar izle accip iyidi sonu !...

0|1
    0|0
    • İşte bu ya işte buuuu :) Allah razı olsun . Hemende bulundu Teşekkür ederim En güzel Cevap budur.

• başka filmde kapatır telafi ederiz bunu sen yine keyifle izle Aklı Hava'dayı:))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Filmin İsmi "Aklı Havada"...

0|1
    0|0
  • aklına yabancı muzık takılan nakaratından googleden cevırıden bısıler buluyoda yabancı fılm bıraz zor be... kolay gelsın uyutmazda senı :D

0|0
    0|0
    • Aynen şu 10 milyon mil den bir şey çıkar belki dedim ama google da bir şey çıkmıyo. Bende izleyen varsa belki aklına gelir diye yazdım :D

Yükleniyor...