Sevdiğim kızın ailesine telefon sapıklığı yapmak

Selam Arkadaşlar Kızla Tanışim Derken Babası Çıktı Telefona Bir Kaç Kere Sonra Babasının Şahsi Telefonunu Aldım Kafası Karışsın Diye Ondan Sonra Tekrar Aradım Ama Adamda Dükkanlarının Önünden Geçerken Her Seferinde Bana Bakıyordu Daha Önceden Kızına Karşı Olan İlgimi Fark Etmiş Olabilir Ama Benim Aradığımı Düşünüyomudur Sizce ?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• çılgın genç :D

0|0
    0|0
    • Hiç Sorma Daha Neler Neler :))

• benim kuzenim kıza gül bırakacak diye balkonuna çıkmış neymiş saba kız uyanınca gülü görecek balkon kapısında mutlu olacak not falan sabah ezanında balkonları karıştırmış kızın babasının balkonuna koymuş dur demiş uyandırayım kızı sevinsin tıklatmış kapısını balkonun babası kalkmış bu deli 2. kattan atlamış bahceye :D

• Şaşırmicam Bende Daha Neler Neler Yaptım Ehliyetsiz Araç Kullanmak Bile Var Yaptıklarımın Arasında :DD

Kızlar Ne Diyor 2

• emn ol o adam o kadar düşünmmştr :)

0|0
    0|0
  • ben anlamadım :((((888

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yaratıcısın Ama Bak Takdir Ettim... Yok Anlamamıştır... Hatta Adam Çapkınlık Falan Yapıyorsa Götü Tutuşmuştur Hanım Yakalayacak Diye...:D

1|0
    0|0
  • sen nasıl bir şizosun

0|0
    0|0
  • Harika bi deneyim

0|0
    0|0
  • Başlıgı görünce başımdan gecen bır olay aklıma geldı arkadaşım bır kızla otobuste tanısmış ev telını almış arıyor ama sureklı annesı babası cıkıyor tele buda her seferınde bırseyler uyduruyor ama artık sesımı tanırlar tolga sen ara dedı bende aradım bayan cıktı ben kız sandım telefondakını müsaitmisin dedım oda müsait değilim kocam evde demişti :))))) resmen şok oldum halada gülüyorum kopmuştuk o gün gülmekten masadan düştüm resmen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...