Kızlar nasıl bir erkekten hoşlanırsınız ?

Siz nasıl bir erkekden hoşanırsınız ağır başlımı ? Espirili mi ? Giyinmesini bilen bir erkekdenmi hoşlanırsınız yoksa dış görünüşe bakmazmısınız ve neden ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• dıs gorunus onemlı yanıma yakısmalı ama karakterıde gorunusuyle esdeger olmaalı bence yoksa yakısıklı olması gözümde 0 olur anında..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• otoriter ve kendine önem veren, zeki olması gerek bana göre. dış görünüşe önem veririm ama çok değil. önemli olanın iç görünüşü olduğu kanaatindeyim :)

0|0
    0|0
  • Esprili olması,rahat tavırları ve düşünce tarzı çok önemlidir benim için..

0|0
    0|0
  • bana yakışıklı gelicek ama başkalarına normal yani kimsenin dikkatini çekmemeli sonra kıskanç olmalı espiri şart değil ama konuşkan olmalı sıcakkanlı yani güleryüzlü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aklıbaşında kızlar Erkekte her nekadar önce mutlaka dış görünüşüne baksalarda sonradan karakterine ve kişiliğine daha çok önem verebilirler.Buda onları kişilikli bir ilişki yaşamalarına yönlendirir... Arayış içinde olan kendi kişilikleri henüz olgunlaşma seviyesinde olan kızlardan böyle bir olgunluk beklenemez. Önce Erkeğin dış görünüşüne bakar sonra erkeğin cool tavırlarıyla ve esprileriyle etkilenip bağlanır. Daha sonra aldatma veya kişilik çatışmasıyla ayrılır.. Birde ailişki yaşayan kızlar vardır Bunlar kararsız ve bencil tiplerden oluşur. Bir bakarsın Giyime önem verir bir bakarsınız espriye önem verir bir bakarsızın espri yapandan uzaklaşır ne olduklarını kendi kendileride çözemeyen tiplerdir. Hayatları böyle çelişki içinde geçer gider.

0|0
    0|0
  • Esprili olman gerekmiyor dostum. Bu konuda benim eskiden yaptığım hatayı yapma. Çok sıklıkla espri yaparsan bir süre sonra, karşındaki bayan seni ciddi bulmamaya başlayacaktır. İlerleyen zamanlarda ise hiçbir dediğine gülmemeye başlayacak ve sen gerçek anlamıyla komik bir duruma düşeceksin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...