Bir insanı tanımaya yardımcı en güzel şeyin sosyal ağlar oldugunu düşünüyorum, ya siz?

Bana göre Bi insanı tanımak için artık ne lafına ne sözüne ne araştırmaya ne soruşturmaya gerek yok ilişkiler olsun Arkadaşlık olsun O insanın sosyal ağlarda herangi bi hesabını farklı bi isimden ekleyip kenedenizi Yada Size anlattıgı olayların dışında bi soru sordugunuzda verdigi cevabın degişikligi yeterlidir diye düşünüyorum çünkü son zamanlarda İnsanlar reel Ve sanal ortamda 2 ayrı dünya 2 ayrı kişilik oluşturuyo var'ı yok Yok'u var diye yutturuyor Bence İnsan hiç bi durumda degişmemeli. Kişiligini korumalı Sizin düşünceni ne bu durumla ilgili ?

Güncellemeler:
Soruyu Okuyan anlıyor Size O kişinin gerçek hesabını farklı bir ad farklı bi hesaptan ekleyip onunla tekrar bi tanışma geçirdiginizde sizin tanıdıgınızdan çok daha farklı cevaplar veriyorsa Bu şekilde Anlarım Kişiligini Yalan söyledigini Diyorum. ( BUNU TANIDIGIN Bİ İNSANA YAPMAKTN BAHSEDİYORUM ZATEN ) Hİç tanımadıgım yüz yüze gelmedigim bi insanı Çözemem zaten Böyle bi tabirde kullanmadım reelde Farklı sanalda Farklı olmaktan bahsediyoruuum.

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş pek açıklayacı olamamış ama anladıgım kadarıyla bahsetmek istedigi Bİ İNSANIN SANAL VE REEL ORTAMDAKİ DEGİŞİMLERİ BUNU NEDEN YAPTIKLARI BEN MANTIKLI BULMUYORUM ŞAHSEN Bİ İNSAN NEYSE O OLMALI HA ŞAMATA GIRGIRINA HER TÜRLÜ P.ÇLİK YAPILIYO GÜNÜMÜZDE BU SOSYAL AGLARDAN ama Bi ilişkide ayrılık yaşanıyosa Gidip o gün o profili ekleseniz sizle gayet güzel hoş sohbet etse gülse eglense buna emin olsanız sonra size gelip üzgünüm ayrıldıgımıza dese pek inandırıcı olmaz sonuçta ARKADAŞLIK KONUSUDA İSE Bİ ARKADAŞLA BULUŞUCAZ HASTAYIM BAŞKA SEHİRDEYİM V.S BİŞEYLER SÖYLÜYO FARKLI Bİ HESAPTAN YAZIP NAPIYOSN DEDİGİMDE İSE TAM TERSİ Ya Bi şekil açık yakalama şekli... Ama kişilik tanınmaz tabiki

1|1
    0|0
    • işte aradıgım cevap saol ya walalhi cok güzel açıklık getirdin soruya tebrik ediyorm .)

Erkekler Ne Diyor 13

• Çoğu ilişkilerde aynı durum var. Asıl gerçek kimliğini evlenince anlarız. İlişkilerde iki tarafta hep iyiye oynar. Biraz rol yapar gibi. Sevgilisinin hep iyi hallerini bilmesini ister. Sende diyorsun ki mesela sallıyorum fake bir hesap açıp yabancı bir kız gibi mesajlaşsam. Acaba nasıl tepki verecek. Samimi olacak mı ? Sevgilin varmı diye soruyosun var olduğu halde yok diyenler var. Ne cevap verecek ? Tabi bu biraz inandırıcığa bağlı. Çok erkekde var bunu yemez. Başka bir isimde başka bir profille kendilerine hesap açıp öyle çapkınlık yapar niye sevgilisinin olduğu hesapta yapsın ki. Senin ruhun bile duymaz...

1|0
    0|0
  • valla bende öyle cok karsılastım..ama samımı söyleyeyım..oldugum gıbı konusurum oldugum gıbı yazarım yaklasık 12 yıldır sanal alemde bır cok ınsan tanıdım atıp tutanlada pek muhabbet etmedım...nerde olursan ol sanalda yada reelde bı ısın ıcıne yalan gırerse o dosluk arkadaslık ılıskı uzun sürmez..

1|0
    0|0
    • Tebrikler düşünce tarzını Begendim bana görede olması gerkeen bu

• yanıı...tanıstıgın kısı ıle uzun bırlıktelık olacaksa dogru söyleyen kazanır..

• Kimi zaman sınırları zorladığım oluyor ama genel olarak kendimi yansıtıyorum. Herkes inanıp inanmamak da özgür.

0|1
    0|0
  • Ya boyle sosyal hesaplarla işi yoksa bu vatandaşın , o zaman ne olacak ?

0|0
    0|0
  • kısmen hakısın

1|1
    0|0
  • Aynı fikirde değilim.

1|0
    0|0
    • Güncelleme: Yine aynı fikirde değilim. Bu tarz denemeler hoş değil

• haklısın hepimiz asosyal olduk sanırım çoğunlukla vakit geçirdiğimiz yer burası bence haklısın ...

1|0
    0|0
  • onla gidip vakit geçirmek olduğunu düşünüyorum

1|1
    0|0
  • Sosyal ağda insanmı tanınır eğer senin böyle bi yeteneğin varsa alkışlıyorum seni ama sanmıyorum

0|0
    1|0
    • tanınır demiyorum kişiligi anlaşılır. Bi insanın dogru söyledigini nasıl anlayabilirsin ki ? sosyal ağları gerçegi görmek Adına kullanabilirsin diyorm Reelde Tanıdıgım bi insan sosyal ağlarda sanalda degişiyorsa Evet tanırım kişiliginide çok kolay algılarım ;)

• kesin algılarsın bu kafayla devam et

• ama işte o an insan karşısındakini dalgaya alabilir. bilemezsin ruh halini.

0|1
    0|0
    • daha önceki verdigi tepkilerden reel de görüşmüşlügünden az çok izlenim alabilirsin en azından

• senin dediğini gerçekleştirebilmek için sanaldada gerçek düşüncesini belli etmesi gereklidir. bunu anlamak imkansızdır. sırf muhabbet uzasın eğleniyim diye huyuna gidebilir. istediğin cevabı verebilir karşıdaki. yani bence bir kişiyi gerçekten tanımanın en güzel yolu. facebook şifresini bulmaktır:))

• doğru değil. internette çok farklı bir kimliğe büründüğüm oluyor. dalgasına.

0|1
    0|0
  • kafan çok karışık

0|0
    0|0
  • sosyal ağ kullanmıyorum pek.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Az çok izlenim verir herhalde ama,nette insanlar olduklarından çok farklı sonuçta :)

1|0
    0|0
    • Bahsetmek istedigim bu ama pek anlaşılamadım sanırım :) Bi açık yakalamk için güzel bi ortm diyorm sonçta bi insanın Sanal ve reel ortamda degişmesinden yana değilim bunu belirtmeye çalıştım. mantıklı bi insan oldugundan farklı gözükmeye çalışmaz sonuçta

• Anladım 2 ortamdaki davranışlarının uyuşmasından bahsediyorsun yani ? :)

• Katılıyorum

1|0
    0|0
  • konuşmak yetmez şifresi gerekli :D

0|2
    0|0
  • Sanala kendı kucuk hayal dunyalarında oynuyorlar.

0|0
    0|0
  • bu teoride yanlış bi şeyler var,fazlasıyla havada kalıyo sana göre doğru olanlar

0|0
    0|0
  • bı kısmını tanımaya yardımcı olurda tamamende kapılmamak lazım.. sonucta herseyı parmaklarının ucunda..

0|0
    0|0
Yükleniyor...