Bir hayalim var ama engeller çok? Görüşleriniz çok önemli?

Bulunduğum şehirin ilçesinde yaşıyorum merkezinde değil. Bu ilçeden merkeze 30 dakika var arabayla, bende kulübe yazılacağım 2. ligten bir futbol takımı (isim veremiyorum) 4. kaleci olucam takımda (1 günlük performansla 4. kaleci oldum) yazılabilirsem seçmelerden geçtim. Ama ailemden izin yok, 18 yaşındayım bu yıl sınavım var. Kulüpte kalacağım, okuluda burada ayarladım bile ama ailem göndermem diyor. Hocalar çok yeteneklisin iyi düşün süper lig yapabilirsin gevşemezsen 1-2 seneye diyorlar, ama ailem nuh diyor peygamber demiyor. Ben sınava çalışmayacam demiyorum, hatta sınav futbolun önünde diyorum anlamıyorlar? Bir hayalim var ama gerçekleştiremeyeceğim gibi... Aileme de kızamıyorum beni düşünüyorlar, ortada kaldım ne yapmalıyım?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Hayalinin peşini bırakma ailene karşı olman gerekse bile eğer yapmazsan aileni suçlar durursun eğer başarılı olursan onlar da seni destekleyecektir olamazsan da kendi tercihini yapmış olursun bağımsız şekilde evde oturup onları suçlamaktan daha iyidir

0|0
    0|0
    • Bırakmıyorum , bırakmam da ama göndermiyorlar napacağım bilmiyorum hocalar önün çok açık diyorlar. Ben yeteneksiz olsaydım bile çalışarak kapatırdım o açığı ama durum farklı hem yetenek var azimliyimde

• Evden kaç bir süre ciddiyetini anlasınlar çocukça bir hayalden fazlası olduğunu kanıtla

En İyi Erkek Görüşü

• Hayallerinin peşinden git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• koş hayallerinin peşinden

0|0
    0|0
    • Ailem sözden anlamıyor

• ya gerekiyosa al karşına ailen sonuçta onlar senin eninde sonunda kabul edicekler ve en sonunda senin başarınla gurur da duyacaklar

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayallerinin peşinden git

0|0
    0|0
Yükleniyor...