Evde diyet ve spor yaparak zayıflanır mı?

Merhaba arkadaşlar ben önce spor salonuna yazılmaya karar verdim bildiginiz basit spor salonu. Sonra düşündüm acaba evde kendim spor yaparak zayıflayabilir miyim? 167 boyunda 65 kiloyum. Evde dumbell im var ve sabahları da sahile yürüyüşe gidebilirim. Ne tavsiye edersiniz. Evde mi birşeyler yapayım yoksa spor salonuna mı gitmeliyim?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben 40 yıldır aynı kilodayım. sana tavsiyem yemekten önce su iç yamek arasında su kullanme-a yemekten bir saat sonra su içmeye başla , fazla yağlı yeme , sahilde hergün tempolu 30-40 dakika yürü bir aysonra 4-5 kilo verdiğini görecek banada dua edeceksin sağlıklı kal.

0|0
    0|0
    • kollarımı ve ust bacagımı sıkılaştırmam lazım ayrıca bir hareket yapmalı mıyım. gerçekten 1 ay spor salonuna gitmek 90 tl vermek istemiyorum.. araştırdım ama nivea body aerobic adında bir cd varmış cok faydalıymış bununla ilgili bir bilginz var mı acaba

En İyi Kız Görüşü

• Canım sana önerim :
    Kapalı bir alanda egerki spor yapmak istemiyorsan, Sabahları sahilde 1 saat tempolu yürüyüşünü yap.. ya da 45 dakka. Kahvaltını yapta git ama.
    Her kalktıgında ılık limonlu su iç.
    Evde mekik çek, Ayaklarını karnına çek. ben deli gibi ter attım 3 gün yaptımda. Ayaakları karna çekmek çok terletiyor bildigim kadarıyla :) dumbell'inde var, internetten araştır hareketleri sana uygun olanları seç. Yapabilirsin, yeterki sen iste illa spor salonuna gerek yok. beslenmenide sağlam tut ama yağlıdan kaç demıyorum. sebzede ister istemz yag oluyor sebze çorba fırında yemekler gibi şeyler tüket.. ve özellikle yogurduna acı biber kat. çok etkisi oluyor. türk kahvesinide unutma derim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Boyuna Göre Normalsın Tıfılsın :D Spor Salonu Daha ıyı :)

0|0
    0|0
  • evett

0|0
    0|0
  • Sana uyan bir diyet ve spor programıyla rahatlıkla zayıflayabilirsin. Sana önerim düzenli olarak koşu yapman. Evde de basit şınav mekik squat hareketleri yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bende yazılıp yazılmamış konusunda kararsizim. Ama yediğine dikkat edip sabah ve akşam yürüyüşler yaparak ki en az yarım saat bu yeterli olacaktır 😉

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşma gerçekten bir iki gün sonra sıkılıp bırakıyorsun, spor salonlarının fiyatları uygun 100 150 tl aylık git adam akıllı bir yere derim.

0|0
    0|0
  • Salonda zayıflamak bence daha iyi en azından işini bilen birileri ile çalışıyorsun! Birde Sporcard. com'dan üyelik aldığında daha eğlenceli oluyor.

0|0
    0|0
  • Yapılır...

0|0
    0|0
  • Sadece diyet ile bile zayiflanir sporda sikilastirir fitlik katar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor salonuna gitmene gerek yok ama dumbell kas yapmana neden olur fazlasi itici durabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...