Anlamak mümkün mü ki?

Facebook'tan beni ekleyen öğrencilerimden dolayı iletişimi kesti. Beni çapkın biri ve öğrencilerimi yetişkin sanmış. Yanlış anladığını ispatlayınca özür diledi. Hiç değilse sorsaydın, sessizce tepki koymasaydın dedim. Şimdi ise bir hacker sadece bana verdiği email adresini öğrenmiş. Beni alternatif email adresi açıp sapıkça şeyler yazmakla suçluyor. Yine sessizce gitti. Neden sormuyor ki? Anlamıyorum.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Olacağı varmış sana güvenmiyor sanırım . Boşver kendi kaybeder

0|0
    0|0
    • Aynen. Hem öğrencilerim dışında, meslektaşlarım da ekliyor. Hani insan kim bu diye sorar hiç değilse. Cidden güven meselesi sanırm. Birkaç gündür kafamı allak bullak etti. Tamam bir yuva kurmak için tanımak istiyor da, dediğin gibi... İnsanlar evlenmek için evlenmemeli. Madem olay Allah rızasını gözetmek, uygun birini bulmak gerekiyor.

• Umarım istediğin gibisini bulup yuva kurarsın valla. Dikkatli seç evliliğin yanmasın ömür boyu sana yoldaş olsun mutlu olursun inşallah.

• Eyvallah sağ olasın, teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• takıntı sezdim, bunlar tepkı verılcek seyler değil ki yani guvensızlık uyandırdıysa bıle keske daha mantıklı gerekçeler olsaymış bence hayatınız boyunca bu tarz tepkılerle karsılaşırsınız o sizi tanımak isterken karakterini sermiş ortaya hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • kapılmaktan korkuyor gibi

0|0
    0|0
    • İnsan önünde sonunda birine kapılacak... Demek ki eşikten geçmekten korkuyor bazıları.

• Hasta sanırım

0|0
    0|0
    • Ne desem bilemedim. :(

• Kendi kendine düşünüyo karar veriyo uyguluyo.Kafasında yarattığı bir dünya var ya da büyük bir darbe yemiş.Aldatılmış olabilir.

• Belki de.

Erkekler Ne Diyor 1

• onu bunu bırak sübyancı olduğun gerçek hoca.

0|0
    0|0
    • Sübyancı mı? Yüksekokuldan da, diğer okullardan öğrencim var. Buraya yazdıklarınız iftira suçu kapsamına girer. Özür dilemezseniz gerekli işlemlere başlayacağım.

• Türkiye’de öğretmenleri ile iletişime sosyal ağdan iletişime geçen öğretmenler çok fazladır. Bu iletişimi kötüye yormak için o kişinin art niyetli olması gerekir. Eğer öğrencilerin, anne ve babalarından sonra en çok değer verdikleri büyükleri ile iletişimi kötü bir şeyse aileleri neden tepki göstermiyor.

• Eğer öğrencilerin bu yaptığı kötü bir şeyse, buna ses çıkarmayan veliler namussuz mu oluyor. Senin de ailende ve akrabalarında öğretmenleri ile yazışan öğrenciler vardır. Eğer bu kötü bir şeyse ses çıkarmıyorsan, mantıken, namussuzsun şerefsizsin anlamı çıkar. Eğer benim öğrencilerimle iletişime geçmem sübyancılık değilse, iftiracı ve adi birisin.

Yükleniyor...