Cafede gördüğüm kız ne yapmaya çalışıyordu?

gençler bu akşam dumanı üstünde yaşadığım taze bir olay hakkındaki yorumlarınızı alayım arkadaşlarla karma bir mekana gittik kağıt çeviriyordk karşı masada 30 larında oldgn tahmin ettiğim hafifi kilolu bir bayan dikkatimi çekti ondan tarafa sadece bir kere baktım ardından dik dik durup gözlerimin içine bakmasının ardı arkası kesilmedi masasında başka erkeklerde vardı heralde yakın arkadaşlarıydı bilemiycem ben ona bakıyorum o bana bakıyor baya bildiğin direk kesiştik herneyse ben oratm ve mekanın namusait olduğn düşünüp bakışlarına daha fazla cevap vermedim piyasa karışabilirdi belki de şimdi sorum şu masada erkek arkadaşlarıyla otrururken sadece bir kez ondan taraf baktığım halde niye ısrarlı bir biçimde ve dik dik gözümün içine baktı

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Sana soyle soylıyım benımde basımdan cok buyuk bı olay gectı

Spor tesıslerındeyız bıgun restorant kısmında amcamın ogluyla yemek yıyoruz beraber ondan sonra capraz masamızda 2 cıft oturdu gormustuk onları cocuklarını futbola getırmsler ıdman yaptırmaya bı pazar gunuydu herneyse bu spor tesısıde benım oturdugum semttedır neyse masaya oturdular kadınlar yanyana bıze bakıcak sekılde kocalarının arkası donuktu kadınlar cok guzeldı gercekten kocalrıda 2 tane yarmaydı bı sure sonra kadın yemegı agzına goturken ekmegını agzına alırken gozlerı sureklı bende patates puresı yıyodu 1 tam kasık aldı agzında eme eme benı cıldırttı amcamn ogluda farkında oda dıgerını kesıyo oda oyle yıyo oda yanındakıyle bakısıyomus bı sure sonra kalktılar wc ye gıdıcekler mecbur bızım yanımızdan gecıceklerdı gecerken masaya kagıt attı benım kı ben hıc durmadım gıttım hemen arkasından sıkıstırdım hemen dedımkı yemek yemenı cok begendım dedım sabret bıraz dedı dudagına bı opucuk kondurdum ellerımı yıkadım cıktım o ara garson ıbnesı bızı duymus adama gıtmıs bısey soyluyo o ara bende masaya dogru yuryorum herneyse adamlar kalktı ayaga kosa kosa ustume gelıyolar falan catara patara bız ona onlar bıze daldık neyse ayırdılar bızı ayrılırken amca ogu adam suratını bır tekme attıkı butun dıs kalmadı adamda sonra daanamdı bunlar sılahları bı cektıler havaya cat cat cat adamlar sıvıl polısmıs amk adam kafama dayadı sılahı dedı namussuz kopek dedı sen benım kım oldugmu bılıomusn lan velet dedı adam var 40 yasında dedım kımsen kımsın o ara bızıde dısarda otoparkcı yakın arkadas gormsu sılah seslerını duymus cagırmıs semtten adamları adam bana dıyokı ac lan agzını 0c dedı dger sılahını cıkardı 6 patlar dayadı agzıma ben dua edıyorum ıcımden ulan bı kadın ugruna gıttk olduk dedım amk cat o ara dısardan araba seslerı lastık seslerı flaan bı gırıldı restorana 30 kısı bırden bızım cevredıklr adam dedıkı sıvıl polısım dokunan olursa tutuklarım dedı cabbar abı vardır bızdende dedıkı o cocugu bırakmassan senın ananı karını bacını burda sıkerım dedı adam cektı sılahı karıların aldılar tam arabaya bınıcekler amcaoglu demezmı sızın polıskere ananızı sıktımın pclerı karılarınıza sahıp cıkın lan once dedı adam amk 3 el atesı bı koydu bıze sonra kactı bı baktık kı amcaoglu bobregınden vurulmus rahmetlı oldu orda olay boyle bu olay 2 sene once oldu polıs yakalndı karsınıda oldurmus haberlerde arastırın bakın goruceksınız esının sevgılısını restrntta oldurdu falan fılan yazınca cıkıyo yanı aga ne bok ıma ederse etsın sıktır et uzak dur

0|0
    0|0
    • öyle yaptım zaten babacan bizde az cok yol yordam biliriz neyse sizde hem sucluymussnz hem güclü sahipli kadına ne yaparsa yapsın yaklasmayacan bende kararkolluk olmstum bi kere arkadasın verdigi numaradaki kadın evli cıkmıstı ayıkla simdi pirincin tasını

• bu yazıyı ne dusundunde yazdın ?

• Bende bılmmıyorum bro oylesıne yazdım ıste

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Tenhada kıstırıcakmış seni ama olmamış.

0|0
    0|0
  • neden anlatıyosun benı heryerde baktım begendım bu benım olay ayıp ya

0|0
    0|0
    • alla alla sen oldugn ne belli kac kisi var benzer seyler yasayan ayrıca begendim diye de bi kelime kullanmadım dikkatli oku

• anlttkların bızı anlatıyo

• memleket nereydi simdi anlarız

• Guzelmiydi nasil biriydi merak ettim

0|0
    0|0
    • aham şaham bir güzelligi yoktu hafif kilolu sarısın normaldi yani

• Benim derken ciddi degildim :)

• ee yani anladım orasını:))

• niye olabilir?cevap belli .zaten o yüzden sorulmuş bi soru

0|0
    0|0
    • bence de belli zaten maksat yorum almak

Erkekler Ne Diyor 4

• Kanka bana da aynı olay oldu. Hatta acayip baktı bildiğin bende bakmıyordum arkadaşım söyledi baktığını o zaman fark ettim. Sonra ben de bakmaya başladım. Yanında iki erkek vardı onlara bir şey söyledi onlarda dönüp baktı böyle dedim giderayak dayak yemeyelim en iyisi boşver gitsin. Bidaha da bakmadım olduğu yere doğru

0|0
    0|0
  • egosunu tatmin etmek istemis birader istersem sana sahip olurum tripleri konussaydin da gorseydin ne cevap veriyordu ``ben sana mi baktim beee`` :D

1|0
    0|0
    • valla bilemiycem de bildigin tabagındaki yemek gözüyle bakıyordu :)9

• erkekleri gec normal arkadaslari olabilir bazi erkeklerin umurunda bile olmuyor ama oyunun en guzel yerindeysen iyi yapmissin bosver o kadin seni oyunun kadar eglendiremezdi :D

• :))) yani babacan

• tatminsiz duygular... argoda buna aranmak deniyor. Ya dönüp gideceksin ya da kaşıntısını gidereceksin

0|0
    0|0
  • Hem 30 lu Diyorsun Hemde Kız Diyorsun Nasıl İş Anlamadım ?

0|0
    0|0
    • acıp bakmadım ya kardeş ne bilecen

• bilmiyorum ki lüks bşir mekandamıydınız ki kızın adını falan almıştır orası kafe gibi biryerse bilmiyorum ?

• fazla büyük bir yer değildi cafe tarzı

Yükleniyor...