Kızlar yeni bir şey aldığınızda anneniz kızıyor mu size de?

mağazalrda annesiyle alışveriş yapan kızlara çok özendim hep.ben birşey aldığım zamn saklayıp sokuyorum sonuçta kendi paramla alıyrum ama marka takıntımda yok öyle büyük paralarda harcamıyorum yani ise gelirken üstümde yeni aldığım gömleği gördü bi itin g.tune sokmadığı kaldı yok ibreti alem olsun diye yakıçakmış varmış eskimeden alınırmıymış eski kafa usulü yani bu devirde kim eskiyince alıyorki yenisini? o da durmadan perde alıyor kumaş alıyor bende eğer yakarsın bende perdeleri yakarım dedim bağırdm çıktım evden...yangın çıkarsa çıksın o derce yani:D

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu zaman ben de nişanlım aldı diorum o çocuğa da yazık dio .) Çok yüklü şeyler değil ama ihtiyac dışı herşey sorun oluo yalnız olmadığıma sewndim :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bizimkilerde inatçıdır ilk maaşlarımda çok laf ediyolardı harcamalarıma bayağ ters gittim, delirttiler biraz baktılar daha kötü olcak şimdi çıtları çıkmıyo :)

0|0
    0|0
  • tezekten kap olmaz olsa da içine yemek konmaz .. Sen perde yakmak değil çakmağı ateşleyemezsin

0|0
    0|0
    • doğru yakmam ama o da kıyafetlerımı yakamaz dımı

• sanmıyorum çok çok yer bezi yapar :)

• annen haklı eskimeden alma yahu

0|0
    0|0
  • bana kızıyor :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• herkes değişik değişik giyiniyor özendim aldım falan de biraz ajitasyon yap kıyamaz ses çıkarmaz sonuçta abartılı harcama yapmıyormuşsun

0|0
    0|0
    • oyle ama ona kalsa butun maası harcıyrum ayda alırım 3 5 gözune batıyo

• her ay 3 5 kıyafet alıyorsan biraz çokmuş ama

• Öyle karışmıyor da. Bazen sınırı aşıyorum 0'ı tüketiyorum. Buna mı para verdin filan diye çıkıştığı oluyor :)

0|0
    0|0
  • alıştı benimki çaktırmadan sokuorum odama aldklarımı yoksa kıızıo

0|0
    0|0
  • Hayir annem hic kizmaz..ama soyle soler msl..maasin bukadarsa sukadarini harca sukadarini biriktir diye..

0|0
    0|0
  • O da alıyormuş kendini bildikten sonra yap sen alışverişini sonuçta çalışan bir bayansın hakkındır.

0|0
    0|0
  • Karışmıyor.

0|0
    0|0
  • kötü bi durum. sonra neden aileni terkettin diyorlar millete. hale bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...