Düşünce gücünün aşkın üstündeki etkisi ne olabilir?

Pozitif elektirif saçma, karşı tarafa iyi enerji vermeki ne düşünürsen öyle olur vs

Bunların ve olumlu düşüncenin aşk üstündeki etkisi ne olabilir sizce?

Buna inanıyor musunuz?

İnanmazsan olmaz derler..

Güncellemeler:
Fakat AŞIK oldugunuz kişi yanınızda degil ise bu teknik işe yarıyor mu?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Ne düşünürsen öyle olur diye bir şey yok :) Ama pozitif elektrik saçmak, olumlu olmak ve güzel düşünüp bunu karşı tarafa hissettirmek tabi ki önemli.. Arkadaşlıkta da aşkta da durum değişmez. Kendine güveneceksin olduğun gibi olacaksın, öyle bir şeyler saçmaya gerek yok olumlu ol iyi düşün iyi olsun olmaz sa da canın sağolsun c(:

1|0
    0|0
  • Rizzolatti Teoremi Tam da Bunu Desteklemektedir. Beyindeki Ayna Nöronlar Sayesinde, Size Aşık Olan Bir İnsana Görüş Alanınızda Olduğu Sürece Aşık Olmama İhtimaliniz Yoktur Bu Teoreme Göre... Ya da Size Aşık Olan Kişinin Size En Ufak Fiziki Teması Ona Aşık Olmanız İçin Yeterlidir...

1|0
    0|0
  • aşk öyle bokum bişeyki ne düşünce ne elektrik hiçbiri .. aşk aklının odalarının onunla dolması ve dünyanın merkezinin o insan olup onun etrafında dönmesi ..

1|0
    0|0
    • ne alaka şimdi bu.. düşünce gücünü hafife alma. allahın bize verdigi bu beyini dogru kullanmayı bilsek hersey daha olumlu olabilir

• evet doğru bir tespit kalbin çekim kuvveti insanın kalbindeki sevgi gözlerine ulaşıyor bir bakış ile insanı çarpıyor sanki büyü yapılmış gibi insan bir etki alanının içinde kendisini buluyor ve aşka yelken açıyor...

1|0
    0|0
  • İyi düşün iyi olsun. Her konuda bu böyledir.

1|0
    0|0
  • bence bi etkisi yok. 3 yıl boyunca tuğçe diye bi kız vardı üni.de hazırlık sınıfında aynı sınıftaydık, düşündüm onu arzuladım ama bi b.k olmadı

0|0
    0|0
  • Olumlu düşünmenin etkili olcağını düşünüyorum ama adam seni hiç beğenmiyosada düşünce gücünün pek bi etkisi yok .

0|0
    0|0
  • çok net ve tertemiz bi inanç olduktan sonra aşk üstünde çok olumlu etkileri vardır.ama dediğim gibi niyet çok net ve inanç tam olmalı

0|0
    0|0
  • sıfıra sıfır elde var sıfır

0|0
    0|0
  • Ben inanıyorum ::::

0|0
    0|0
  • 100 de 100 düşünce gücü diye bir kitap var tavsiye ederim oku.Düşüncenin değil aşk Dünya üzerinde etkisi var.Dene ve gör :))

0|0
    0|0
  • Biz mesela sevgilimle bazen aynı şeyleri düşünüyoruz ;)

bazen mesajlarda kavga ettimizde tam ben ona mesaj atıcakken o mesaj atıo

yada o atıcakken ben ona atıyorum bence bi etkisi var ;)

0|0
    0|0
  • kandırmışlar seni... bunu ilk söyleyen ben değilim sanırım :) yok öyle bişi ben şimdiye kadar hep düşündüm vucudumdan dışarı sacabildiğim birtek b.k oldu. !

0|0
    0|0
  • pozitif düşünce gücü ile aşkı elde edebilirsin

0|1
    0|0
  • az yarar yan yana olmaktır bir yerde aşk

0|0
    0|0
  • kadınların hislerinin bizden katkat fazla olduğunu biliyorum belki bu konuda da iyisinizdir:) onun ağzından konuşuyormuşsun gibi düşün yada başka/kendi yöntemini bul ve içten inan bunu düzenli yaparsan kendini geliştirirsin bıraktığında tam tersi parapsikoloji böyle birşey

0|0
    0|0
  • düşünce güçlü ise aşk da güçlü

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• düşünce gücünün hayattaki şeyler üzerindeki etkisi inkar edilemiycek kadar fazla. ben denedim ve gördüm özellikle telepati yapabilirsin herşeyi istediğin derecede değiştiriyo birini sürekli düşündüğün zaman ama öyle ki yüzünü gözünün önüne getirip onun da o an seni düşündüğüne kendini yüzde yüz inandırdığında o gün içinde mutlaka pozitif bi gelişme oluyo

1|0
    0|0
  • yarıyor tai ki beyin çok güçlü ;) inan bana ;)

0|0
    0|0
  • aşık olduğum kişi yurtdışında ben türkiyedeyim ve bunu yaparak kocaman bi yol katettim

1|0
    0|0
    • yurtdışında degil sevgilim ama görüşmüyoruz sadece, sen nasıl yaptın bunu, sen o kadar uzakta başardıysan bende yapabilirim?

• sagol canımm

• ya bende hep iyi düşün iyi olsun lafına inanırım 4 senelik bi ilişkim var ama şu aralar aramız cok kötü ama ndense sürekli kötü şeyler düşünüyorum olmayacak artk beni sevmiyo beğenmiyo gibi resmen piskolojım bozuldu iyi seyler düşünemez oldum neden böyle oldu bilmiyorum

• Enerji olayına kesinilikle inanıyoruum, yanınızda olsun ya da olmasın doğru düşünce teknikleri ve çekim yasası işe yarıyor kesinlikle.

0|0
    0|0
  • herşey beyinde biter pozitif negatif bunlar doğru şeyler enerjiye inanırım.

0|0
    0|0
  • ben inanıyorum birseyı 40 defa soylersen olur demısler eskıler

0|0
    0|0
  • aksiyon olmadıkça düşünce bi b.ka yaramaz

literatür araştırması yerine sahaya inmeli insan

0|1
    0|0
    • teknik nedir ablacım yha?

• sol kapakçıkla vuranlar, sağ kapakçıkla vuranlardan daha falsolu ve isabetli vuruyorlarmış aşkitolarını

• sol açığa gömdüm seni, giderim yane yane

• Hepsi hikaye,olmayınca olmaz.bu kadar.

0|0
    0|0
  • İşte benim alanım :)) ..

Pozitif olmak değil de ne istediğini bilip inanmak diyelim ..

Beyindeki düşünceler sinyaller olarak dağılır ve beyin etraftaki sinyalleri çeker temizler ve işler.

Biri esnediğinde mesela onu esnerken görmek değil de bunun beyin tarafından sinyal olarak gönderilmesi ve o sinyalin diğer bir beyin tarafından çekilmesi tarafından başka bir insan da esner.

Bu biraz çalışma gerektiren bir şeydir ama aslında insan düşüncelerini kontrol etmeyi öğrenirse diğer insanların da ne düşüneceğini etkileyebiliyor.

İmkansız diye bir şey gerçekten yoktur! Evet bir inek dahi uçabilir ..

Unutma bu sözümü :)

1|0
    0|0
    • Tebrik ediyorum! :) Güzel bir örnek sözler beni etkiledi ve yorum yazmamı sağladı mesela.. Demek ki sinyaller internet erişimli :D

• nasıl yapıcam o kadar kolay degil ki

• Aslında çok kolay :)

Yükleniyor...