Hayatınız boyunca karşınıza çıkan en büyük engel neydi?

Hayatınız boyunca karşınıza çıkan en büyük engel neydi?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• En büyük engel iflas etmemizdi okuyamadım.. ev dükkan araba mal mülk dostluk akrabalık herşey bitti gitti.. .Ama bununda engelini aştık allaha şükür durumlarımız iyiye gidiyor.dükkan açtık 1-2 seneye daha iyi olacagız inş :) hiç değilse içimdeki umudumu yitirmedim. Gün geçtikce daha iyi oluyor :) ya senin paşam ?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• annemi kaybetme korkusu.. hastanede biyopsi yaparken stajer dr. çıktı birden yapamadım kanı durduramıyorum diye koştu bi doktoru çağırdı ben doktora sarıldım boğazına güvenlik müdahale etti kapının arasından annemi gördüm kan vardı yerlerde masada çığlık attım bayılmışım çok zordu benim için şuan bile gözlerim doldu

0|1
    0|0
    • kafasına esen doktora saldırıyo zaten bu ülkede

• ln adam barsağı delmişler diyo nereye yaparken deliceklerdi bağrsağı ? illa muhalefet çıkıcan

• ilkinde de bana yazdın şimdi bi daha baktım bu arada @istanbull ( sağol) geç oldu k. bakma görmedim

• Ben hayatımı tetikleyen engellerle karşılaştım ama üstesinden gelmeyi başardım. Engel ne kadar büyükse, onu aşmanın zaferi de o kadar büyüktür...

0|0
    0|0
  • Pek büyüdüğüm söylenemez

0|0
    0|0
  • kalbim hislerim hayatımdaki enbüyük engel o ona söz geçirebilsemmm ...

0|0
    0|0
  • 100 metre engelli koşu

0|0
    0|0
  • Ailem .

0|0
    0|0
    • oluyor hemde çok başarılı oluyorlar

• @istaanbull sana olmamışlar demek ki ne güzel.. ben o kadar şanslı değildim ne yazık ki (=

Erkekler Ne Diyor 5

• Azınlık olmak:( Kendi ülkende azınlık olmak en büyük engel. Ben Müslüman bir Türküm. ama hep azınlık ve öteki muamelesi gördüm. Hiç bir zaman iktidar olamadık:( Türkler hep "öteki"leştirildi. Yeni bir "yapay millet" peojesinde, biz Türkler , asimile edilmeye çalışıldık. VE kısmen başarılı da oldular. Artık Tükiye'de sayımızı çok az ve her ne iş yaparsak yapalım önümüze bin türlü engel çıkıyor.

0|0
    0|1
  • Hayatımda ki hiç kimse ve hiçbirşey bana ben kadar engel olamadı. Fakat kendi kendime her engel olduğumda aklım anahtarını yanında getirdi.

0|0
    0|0
  • Kendi içimdekiler.

0|0
    0|0
  • Bazı eksikliklerden ötürü şimdiye kadar en çok sevdiğim kişi tarafından istenilmemek olmuştu

0|0
    0|0
  • Yokluk...

0|0
    0|0
Yükleniyor...