Ayağı kokan misafirleri ya da arkadaşlarınızı sizinde evden atasınız geliyor mu?

Ayağı kokan misafirleri ya da arkadaşlarınızı sizinde evden atasınız geliyor mu ?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• peynirli doritos gibi kokan ayaklar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ahha ne güzelde kokuyormuş ayaklarınız :D hanım bitanede de bizim eve alalım ahhahah :D sövüyorum icimden:D ama şu da var bu konuda titizimdir.Geçen işten geldim misafire ugradım direk ayagımı yıkadm içeri geçtim. :)

0|0
    0|0
  • Bulunduğu durumun getirdiği bi kokuysa ne diye kovucam , adam çalışır helalinden ekmek parasını kazanmak için , senin gönlün hoş olsun diye sana ziyarete gelir sen evinden atcan öylemi * Yok öyle bi dünya .

0|0
    0|0
  • burnum pek koku almıyor ama buna rağmen hissediyorsam ''ayakkabının içinde ceset mi taşıyorsun'' diye soruyorum.

1|0
    0|0
  • valla kardeşim gibi sevdigim bir arkadasım vardı koca gün calsırdı hop orda hop brdaydı isi geregi aksamları oturmaya falan gelirdi halimizi hatrımızı sorardı öyle hatırnaz bir arkadası evimden değil atmak basımın üstünde yeri vardır

0|0
    0|0
    • ha artı parantez (öyle bir kokardı ki sanki salonn ortasında hayvan leşi yatıyor o derece ama canı saolsn kardeşimin )

• hayır evden atmama sebeb degıl ama cıkcada soylerım corabını cıkartıp ayaklarını yıkamasını talep etmek ayıp degıl bence o kokan ayaklarıyla gelıp otururken rahatsız olmuyorsa ben bunu belırtmekten hıc rahatsız olmam

0|0
    0|0
  • yok çünkü hiç misafir gelmiyor bana ::::)

0|0
    0|0
  • tuvalete götürüp üzerlerine sifonu çekesim geliyo:))

0|0
    0|1
  • evet hemde nasıl

0|0
    0|0
  • Yalayasım gelıyo

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum... Rencide edemiyorsunuz. Aslında alacaksın oda parfümünü sıkacaksın etrafına ki utansın

0|0
    0|0
  • bize öyle kimse gelmiyor:)

1|0
    0|0
  • Terlik vermeyen ev sahibinin evine bidaha gidesimiz gelmiyor.

0|0
    0|0
  • moderniz biz ayakkabı cıkarılmaz eve girince :p

0|0
    0|0
  • kesinlikle hiç dayanamam

0|0
    0|0
  • oda spreyi sık

0|0
    0|0
  • milletin pisliğini çekmek kötü bişey

0|0
    0|0
  • ayak kokusu hiç sevmem, kendi ayaklarım koktugunda anlarım zaten kokmuyor çoğunlukla, tek çağre abdestli olmak gün boyunca abdest almak o zaman kokmuyor

0|0
    0|0
  • seninle aynı fikirdeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• terlik veriyorum kokuyu içine hapsetsin diye:)

0|1
    0|0
  • Bunalıyorum yanında otururken söyleyemiyorum da :D Ama yakın bir arkadaşımsa kalk yıka derim bazen :D

0|0
    0|0
  • mümkünse benden uzak olsunn onu atmamda kendimi atarımm :)

0|0
    0|0
  • gelmiyor. misafirdir, basımızın üstünde yeri vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...