Gece dışarı çıktım ve hoşlandığım çocuğu gördüm. Yanlış bir düşünceye kapılmış mıdır sizce?

maçlar

ben normalde gece çıkmam dışarı yani gece hayatım yoktur ama bi seferlik çıktım.ve hoşlandığım konuşmuş olduğum çocuğu gördüm oda beni aslında gece çıkmaz bilir... şimdi sizce yanlış düşünceye kapılmışmidr? içim rahat kötü bişi yapmadım diskoda

Güncellemeler:
merhabalar olucakti t9 yüzünden maclar cikti

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Icin rahatsa gerisini hic dusunme bence..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Vallaha neden yanlış dusunsun? sonucta sende bir insansın dimi.. ve sosyalleşmek seninde hakkın.. pekiii...

şimdi o senin gibi dusunuyorsa? yani beni orda gordu benim orada ne işim vardı gibi? ;)

Senin hakkında kotu bsey dusunurse senınde onun hakkında kotu bırsey dusunme ıhtımalın oldugunu bılır ve dusunemez bence..

ha bu durumu kendı yararına nasıl kullanabılırsın?

muhabbetınız varsa yıne boyle bı organızasyonda sende gelırmısın dıyebılırsın yaa senın orya gıdecegını soyleyebılırsın orda olursan gorusuz gıbı.. yanı gel demıyorum ama orda olmanıda ıstıyorum ;) fazla aktırmadan :D

için rahat olsun ;)

0|0
    0|0
  • Ben olsam kötü düşünürdüm.net

0|1
    0|0
  • "merhabalar olucakti t9 yüzünden maclar cikti" bu da büyük tesadüf :P

yok bence "tam bana göre kız, keşke çağırsaymışım beraber eğlenirmişiz" diye düşünmüştür

0|0
    0|0
  • fena. ilerde beraber olduğunda , seni gece çağırırda gitmezsen o zaman yanlış anlaşılırsın.. bölede bi durum var

0|0
    0|0
  • Seni tanıyorsa sıkıntı yok Tekrar geldiginde belirt içinde bişiler kalmasın ;)

0|0
    0|0
  • Normalde dışarı çıkmazsın ama çıktın ve direk bara gittin. bence o çocuk ilk defa gittiğinle pek ilgilenmez gidicek başka yer mi yoktu diye düşünebilir insanın aklına hemen barmı geliyo diye bi kendine sorar önce:) başlamadan bitebilir

0|0
    0|0
  • maçlar ne la:D

2|0
    0|0
  • tekrar yapmasan iyi edersin:) aynı yerdeyseniz durum farklı olabilir

0|0
    0|0
  • maçlar?

0|0
    0|0
  • valla nerede ciktin onemli ve ocugun nasil bir ortamlarda hayat tercubesine bagli bisey,

0|0
    0|0
  • disko derken ?

0|0
    0|0
    • kiz arkadasla bizim yasadigimiz sehirdeki tek disko

• %100 kapılmıştır. açıklama yap

0|0
    0|0
  • ne düşünecek

0|0
    0|0
  • gecelerin kadını olarak görmüştür seni

0|0
    0|0
  • kesin seni kötü kız olarak düşündü

0|0
    0|0
  • ilk kez gordguse seni gece belki kotu bisey dusunmez ma baska zaman da goduyse isin yas bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...