Böyle bir şey gördünüz mü? Ne diyorsunuz?

ve size nasıl görünür..bi kişi düşünün kendi halinde gibi ama yine kız-erkek herkesle belli düzey muhabbeti var..inzivaya çekiliyor kendini dinlendirmeye..ve geri geldiğinde heyecansız gözlerinin feri gitmiş suskun sesi çıkmayan kişi gidiyor yerine tam tersi geliyor hayat dolu..ışıl ışıl..ve tip karakter her şeyini resetlemiş ve hoş görünüyor..böyle birine karşı başta önyargılıydınız ve bu yüzden muhabbet etmezdiniz .. düşünceleriniz ne olurdu.. yine eskisi gibi mi olurdunuz yoksa ne düşünürdünüz..yalnız hemen cevap vermeyin birini düşünün böyle birini ve empati kurun..bi de düşünün ki size aşı olan kişi böyle oldu sizle eskiden hiç konuşamazdı heyecandan ama şimdi bülbül olmuş etkileyici falan..ne diyorsunuz

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevincten bayilirdim heralde..icimde bir ISILTI görürdüm hissederdim :)))

0|0
    0|0
    • gerçekten mi..hani derler ya ilk intiba çok önemli diye..mesela aşık olduğum kıza iyi muhabbetim vardı sonra sert davrandım muhabbetimiz bitti..ben de heyecansız yukarıda anlattığım gibi herkesle muhabbeti var ama kimseyle takılmıyorum uzun süre..yani düşünceler değişebilir mi sence

• diyelimki kız benden hoşlanıyo öyle zaten..ama hatalarım yüzünden uzaklaştı benden..bu durumda nolur iyi düşün kendi başına gelmiş gibi öyle detaylı cevap ver.. en iyi cevap senin :)

• olsun gitsin pesinden kosmam valla

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...