Spordan Anlayanlar acil yardım lütfen ?

Ben hayatımda hiç 56 kilodan fazla olmadım Boyum 1.72 Ama bir hastalık yüzünden kullandığım kortizon yüzünden 22 kilo aldım. İlaçlarım biteli 4 ay oldu spora basladım. Hergün spor yapıyorum. Yürüyüş , Dumbell , Merdiven çıkma , yüzme , mekik , pilates , ip atlama... Hergün hepsinden az az yapıyorum kas kaybetmemek için. Ama vücudum spor yaparken sert sabah uyanınca heryerim jöle gibi yumuşacık neden olur bu? Eskiden kiloma ragmen bukadar yumusak degildi.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yaparken kaslar kan ile birikir ve sert olur spor sonrası toplanan kan vücut a yayılır tekrar eski haline döner tabi bu süreç zamanla alakali zaman geçtikçe alacağın Protein sayesinde kas kütlesi oluşumu başlar zaman gerekli tabi ve hareketleri düzgün şekilde yapman lazım kaslarının her yeri çalışması için doğru hareket sart

0|0
    0|0
    • Peki merdiven cikmak mi zayiflatip kas a yardim eder yürümek mi yoksa mekik mi?

• Hafif Tempo koşu 1 saat kosu'da vücut ilk 15 dk karbonhidrat yakar 15 dk dan sonra yağ yakımı na geçer merdiven çıkmak bacaklarına etkisi olur Zayıflamaya pek işe yaramaz ama bacaklar siklasir mekik karın bölgesini siklastirir elindeki tüm imkanları bana soyleyebilirsen uygun bir Program hazirlayayim 2 işle olmaz bu düzenli çalışman şart.

En İyi Kız Görüşü

• Kortizonu hangi rahatsızlık için kullandınız? Yüksek dozda mıydı? Ve kullanırken beslenmenize dikkat ettiniz mi?

0|0
    0|0
    • 2 kortizon iğnesi ve 40 kapsüllük kortizon etkili haplar vardı. Hiç yememe dikkat etmedim maalesef :( İlk defa oldugu için bilmiyordum

• Teşekkür ederim sizede geçmis olsun bu tavsiyenize uycam mutlaka. Evet doktorum 1.5 yılda ancak vücuttan atabileceğimi söyledi kortizonun etkisini :(

• Endişelenmeyin beslenmeye çokdikkat edin ben suyu bile tuz oranına bakarak içtim hala da öyle yapıyorum. Ne güzel sporda yapıyorsunuz kısa sürede gidecektir o kilo +ödem

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Oncelikle gecmis olsun. Kilo verdiginiz muddetce etinizde yumusama olacaktir. Ideal kilonuza gecip spor yapmaya devam edince kas olusumu olacak ve sertlesicektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...