Boy 1.84 kilo 121 nasıl kilo verebilirim?

Merhaba ben 184 boyunca 121 kiloyum 2ayda 21kilo vermek istiyorum verebilirmiyim her sabah 5de kalkip limonlu su icip 40dk kosucam 2saat sonra kahvaltı edicem ve aksam yemeginden 2saat sonra 1saat yuruyus yaparak kilo verebilirmiyim ne tur diyet yapmalıyim vs. Bilgilendirirmisiniz

Güncellemeler:
Guncel

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bu kiloyu kaç günde vermek istiyorsun kardesim

0|0
    0|0
    • 21kiloyu 20eylule kadar yani 2ay icinde vermek istiyorum

• Gunde kac ogun yedin Az az 7-8ogun ye diyolar ya da 3ogun ve diyet listen var mı atabilirmisin kilo verirken nelere dikkat etmem lazim

• Kilo verirken yağ, tuz, şeker, undan oldukça uzak ol meyve sebze ye sebze çorbasi felan için az ye çok ye yani günde 6 öğün ama az ye diyet listem yoktu diyetimi kendim koydum. öyle diyet listesi ile olacak birşey değil listeden sıkılırsın

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir çok diyet var 1 hafta da 10 kilo bile verebilirsin ama bu Ölüme bile götürebilir öncelikle bir hormonlarına değerlerine baktırmalısın zaten uzman doktor sana özel diyet programı hazırlıyor ayrıca birazdan bunun içine bol su ve sporda girerse verebilirsiniz :) aynı durumu yaşadığımdan biliyorum :)

0|0
    0|0
    • Sabah 4dilim ekmek gibi gunde 10 dilim ekmeklik diyet verdi ise yaramadi

• bir koşu bandı al kendine, bisiklete bin, voleybol, basketbol, futbol oyna, bol bol su iç kilo verirsin :)

0|0
    0|1
    • Kosu bandinda kosamıyorum yuruyemiyorum hem biraz dar geliyor dusme korkusu felan var zor oluyor gunluk 2-3 lt su iciyorum

• yemeğini yürüyerek ye :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Diyetisyene gitmelisin. Sıkı bir diyet ve düzenli bir sporla fazla kilolardan kurtulabilirsin. Sakın kafana göre diyet yapayım deme zarar görürsün.

0|0
    0|0
    • Yasadigim yer ufak ve diyetisyenler 2tane anca var onlarda cok ilgisizler kagıdi verip gonderiyorlar gunluk 10tane ekmekli diyet verdiler hem anlamiyorlar hemde ilgisizler internetten yaklasik 10guvenilir diyeti birlestirip bir tane cikardim ortaya eger bulamazsam onu deniyecem

• bendede böyle bir sorun var yaşadığım yer ufak ve diyetisyenler az ve kötüler kendim diyet listesi yapacağım bilgili bir arkadaş yardımcı olabilirmi bu diyet listesi hakkında

0|0
    0|0
Yükleniyor...