3 büyükler hakkında?

Anadolu kulüplerinden birini tutan arkadaşlar yakın arkadaşlarınızdan 3 büyüklerden birini tutup stadına gitmeden, maçını izlemeden onu tutuyorum diyenler var mı? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbula gitme imkabımız olsa gideriz elbet. Ama Kayseri Ankara ve Sivas deplasmanlarında Asla yalnız birakmam giderim mutlaka..
    Neden Şehrinin takımını tutmuyorsun diyorsundur? Şöyle acıklayım ;
    Adamlar maç satiyor resmen. Seyir zevkinden yoksun birakiyorlar. Ligde kendine denk rakipler ile mucadele ederken siradan oynuyorlar, buyuklere gelince Canakkale gecimez.
    Senin rakiplerin belli onlara karsi güzel oyna ligde kal. Buyuklerden 3-5 puan almayla yurumez bu isler..

0|1
    0|0
    • Ben Eskişehirspor' u tutuyorum mesela ve 3 büyüklerin Eses' den kolay kolay puan alabildiğini görmedim şimdiye kadar.. İçeride de dışarıda da çok tehlikeli bir rakip Eskişehirspor.. Ne varki bu hırs sadece 3 büyüklerin maçında oluyor.. Anadolu derbilerinde göremiyoruz bunu fazla

• Sorun futbolculardamı yoneticilerdemi bilmiyorum :/

• İkisinde de var bence.. Açıkçası Eskişehirspor' da para verilmiyor diye biliyorum.. Primler vs. bu yüzden de oyuncular oynamıyor.. Sadece 3 büyüklerin maçından önce veya önemli maçlarda primler veriliyor sanırım.. Yani kısacası iki taraf da sıkıntılı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim öyle bir arkadaş var sorarsan koyu gsli ama ne maçını izler nede stada gider oyuncuları bile dogru düzgün bilme :)

0|1
    0|0
    • Katılıyorum ve çok saçma buluyorum.. Bence bir anadolu takımının stadyumundaki atmosfer başka hiç bir yerde yok.. Şampiyon bir takım tutmak kolay, önemli olan tuttuğun takımı şampiyon yapabilmek bence

• Vardır elbet

0|0
    0|0
Yükleniyor...