Bayanlar sizin ne yaptığınızdan haberdar olan bir erkek hakkında ne düşünürsünüz ?

Bayanlar 1,5 senelik bir tanışma söz konusu ve 6 ay yakın arkadaş olarak geçti.Diğer 1 senesi ise benim onun arkasından koşmamla.Herneyse sorum şu benim çevrem çok geniş ve bu kızıda bütün arkadaşlarım tanıyorlar.Haliyle kampüsteyiz ve çok küçük bir yer burası attığı adımı biliyorum desem yeridir.Ama neden gidiyorsun,ediyorsun falan demiyorum dememde zaten.Acaba bu kızın aklında nasıl bir etki yaratır aklımı karıştıran bu.Benim öyle paranoyak,psikopat birisi olmadığımı biliyor.Yanlız aklıma yakın bir kız arkadaşım girdi seni psikopat sanır diye bende soluğu burda aldım.Sizin yorumlarınız neler ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• kıskanmayan erkeğin ojesi ebnden arkadaş.sevgilin varsa haberdar olacaksın.olmazsan o kızın aklına neler neler girer.tamam çok sıkma onu.ama kıskançlık hafiften sor yani.sıkmadan tabi..

0|0
    0|0
    • Sanırım ben biraz yanlış anlattım olayı.Ben onu kıskanmıyorum gibisinden birşey demiyorum.Şöyle bir durum var biz daha tam manasıyla sevgilide olamadık flört zamanında birşey oluyor kopuyoruz sonra tekrar birlikte oluyoruz yani uzun hikaye.Herneyse demem o ki onun yaptıklarından haberdarım yanlız yakın kız arkadaşım aklımı karıştırdı senden soğur diye.Benden ondan buraya yazdım.Acaba sizinde böyle bir durumunuz olsa aklınıza ne gelirdi ?

• off off ne diyimki.Allah sabır versn sanaa :)

• Aminnn amin :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Karışmyosan farkında değildir ki ?

1|0
    0|0
    • Farkında biliyor onun yaptıklarının haberinin geldiğini.

• Ben olsam karşına çıkar hesap sorarım vala demek kızın hoşuna gdiyor. :D

• hoşlanmazdım vala bu durumdan o kadar bni merk ediosa beni bana sor cevaplarım ne korkum olacak veremeyecğim cevap yok

0|0
    0|0
  • neler yaptığını yüzüne söylemezsen bir şey olmaz her an takip ediliyo gibi hissetmesin kendini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...