Astoria'daki jatomi spor klübü hakkında bilgisi olanlar?

arkadaşlar bu spor salonu ile alakalı bilginiz varsa lütfen yazarmısınız.ama özellikle astoria avm deki olan şubesi ile alakalı. teşekkürler

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• kanyon mac in iyi bir kadrosu var. orayı fazla önereni duymadım.

0|0
    0|0
    • kanyonu ben beğenmedim havuzu vs çok itici geldi ve karanlık demiryığını bir alan

• değişik bir mimarisi var o da benim hoşuma gitmişti :) havuz konusunda haklı olabilirsin

• ben trump towers dakine gidiyodum zamanında iyidi

0|0
    0|0
    • zaten karar verdim etiler belluve residence ordakine yazılıcam

• zaten hep kaliteli yerleri tercih edinn :D klasınızı sarsar dimi diğer yerler :D

0|0
    0|0
    • eve yakın olanları tercih etmek durumundayım canım.

• Ufak bir rica; lütfen tartışmayalım arkadaşlar.

• yok mod.. sadece fikir fırtınası yapıyorduk sorun yok :)

• clüpler :) hakkında bilgim sınırlı:)

0|0
    0|0
  • bilgim yok ama cevap vermeyi çok istedim tühh

0|0
    0|0
  • kaliteli mekan

0|0
    0|0
  • ben gidiyorum alıyım soruları.

0|0
    0|0
    • gerçekdenmi.memnunmusunu.neleri iyi veya kötü.orası diğer jatomi pure lere göre farklı ya birazcık.

• hımm tam ortadasın bilemedim ama astoriayaya metroyla etilere arabayla gideblrsin bunları da düşün

• etilerdekine işden on dk yürüyorum ama dönüşde o yolda insan olmuyor.direk kışın taksiyle dönmeliyim.astoriadakinede metro ile gelip orda inip yine 5 dk kadar yürümeliyim yada 7 dk.ne zormuş yani.birde etilerdekini siz gördünüzmi peki içini vs salonun.ayrıca havuzu kalabalık oluyormu acaba astorianın.üye sayısı çokmu tam açıklarmısınız.1 hafta içinde yazılıyorumda bu salonlardan birine

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...