Selam arkadaşlar sizce spora mı gitmeliyim platese mi?

Merhaba arkadaşlar. Vücut olarak belim ince biraz bel simidim ve basenlerim var. Basenlerimden şikayetçiyim. Armut tipi bir vücıudum var. Zayıflamak istiyorum en fazla 3 4 kilo vermek istiyorum çok zayıfta olmak istemiyorum çünkü. Her ne kadar çevremdekiler fiizğimi çok beğensede ben alışverişe çıktığımda basenlerden sorun yaşamak istemiyorum. Sportif bir vücudum olsun istiyorum. Sizce spora mı gitmeliyim yoksa platese mi?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Spor meselesi çok düşünceleri bir karar. Eğer sporda başarı görmek istiyorsan daha küçük yaşta başlaman gerekliydi. Fakat bir yararı dokunsun diye gitmek istiyorsan mutlaka faydasını görürsünden gidebilirsin yalnız senin ilerlemen için her hangi bir spor branşında yaptığın çalışmalar çok zaman alır ve ümitsizliğe kapılmış olabilirsin. Çünkü spora başlarken ilk adımlar çok önemlidir ve çok uzun zaman alır. Ve spor lisans ve kariyer meselesidir. Yinede karar senin ama benim tavsiyem platese gitmen çünkü plateste çok çabuk zamanda istediğine ulaşabilirsin ve sıkıntıda çekmessin bu kadar basit ve net.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• çok kilo derdin olmadığı için plates tam senlik ;)

1|0
    1|0
  • bence patatese git kilo al :)

1|0
    0|0
    • Lezzetli bir tavsiye :D

• yok olsa da gitmem terli terli :D

• tabi vıcık vıcık ter kokcaksın pis pis :D hangi orman var İstanbul'da mısnz

• Git bence

0|0
    0|0
  • 3-4 kılo degıl 1 gram bıle veremezsın

0|0
    0|0
  • plateste spor zaten

0|0
    0|0
  • Fitness bir yaşam tarzıdir.

0|0
    0|0
  • bence patatese git :D

0|0
    0|0
  • Spora git

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • yazı tura at

0|0
    0|0
  • Plates kg verdirmez. Sıklaştırir. ama senin yağların varsa bunlar fitnesss ile gider nokta

0|0
    0|0
  • spora git daha sağlıklı platese gidip ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • muhiy tayiye git

0|0
    0|0
  • yoga yap esnek ol zayıflık onemlı ama esnek olursan super :)

0|0
    0|0
  • spor. squat yaparsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkesin bildiğiğ bir yanlış daha ; "plates az kilo verdirir" ona git.
    Arkadaşlar ne dediğinizin farkınamısınız? Vücudu en çok hareket ettiren bir daldır , plates.
    Ebru Şallının videolarına bakarmısın? iki haftada 7 kilo garantisi veriyor kadın platesle? Bende bunu deneyerek ideal kiloma ulaştım.
    Ve sonra spora başladım , vücudumun kas oranını arttırmaya çalışıyorum. Sportif bir vücut için dengeli spor yapman şart.
    Adı üstünde Sportif vicut :) Plates'te bir nevi spor sayılır sadece evde yapma imkanın daha fazla :)

1|0
    0|0
  • fitnessa git

2|0
    0|0
  • Fitness a gitmelisin

2|0
    0|0
  • Spora git zaten spor salonlarinda dersler var pilates onlara katilirsin aynı zamanda

0|0
    0|0
  • Plates de bir spor. platese git

0|0
    0|0
Yükleniyor...