Arkadaşımın bana yaptıklarını ortak arkadaşımıza anlattım. Ne yapmalıyım acil cevap

arkadaşımın bana yaptıklarını ortak arkadaşımıza anlattım arkadaşımda bunları ogrenmiş yarın benimle kavga edicek söylediklerimin arkasındayım fakat kafama çok takıyorum ne yapmalıyım

Güncellemeler:
dediklerimde hiçbir yalan oldugunu düşünmüyorum fakat o arkamdan konuşt vb.. şeyler söylemiş bunun gibi şeyler çok basit gibi düşünüyorum fakat beni kemiriyor sanal ortamda sitenizi gördüm üye oldum çok sevdim küçük sorunları dert etmemek istiyorum pisikolojim hemen bozuluyor kendim nasıl gelebilirim bilemiyorum .s.s
teşekkür ederim arkadaşlar yarın dananın kuyrugu kopacaktır muhattap olmıyacagım eger sataşırsa dediklerimin arkasında oldugumu ve bunları yaparken bu tepkimi alacagını benden iyi bildigini bana nisbet yaparken düşünmesi gerektigini söyliycem daha fazlada konuşmak istemedigimi son senemizi birbirimizi yok sayarak geçirmenin daha iyi olacagını söyliycem ni tekim kendisi yalnız kaldı ve benim arkadaş gurubuma yöneliyor

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kısacası z.yağı gbi üste cıkmış demkki özgveni vr .sen nie söyledklrnn arksnda oldğn hlde gergnsn senn rahat olup daha bi kendinegüvenle konuşup davranman gerekki yaptıklarından kendi payına düşeni alsınn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence fazla kafana takma uygun bir dille bunu ona anlat.. davranışlarından rhatsz oldgnu ve kırmamak için ona söyleyemgni söyle.. emnm anlayışla karşılayacaktır..

0|0
    0|0
  • Kavga edeceksiniz diye bir kaide yok. Al arkadaşlarını efendice dellenmeden konuşun, Bir yanlışın varsa özrünü dile. Br anda erkeklik yapıp adam toplamaya ileri gerikonuşmayla olmaz. Hatta kafanda kuruyorsan, ara arkadaşının önden bir nabız yokla bakalım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• arkadaşın ne yaptı sen ne anlattın konu açık değil

0|0
    0|0
    • beni başkasına sattı bunu yapmasına sebepte yılbaşınıberaber geçirememizde ben defalarca özür diledim ama beni gende tercih etti başkasına bende bana yaptıklarını ortak arkadaşımıza anlattım ordan görmüş işte gerisini yazdm zaten

• aslında çok trajik bir durum yok yine de dost kalmaya bakın unutmayın ki kalp kırmak kolaydır ama onu kazanmak zordur

Yükleniyor...