Varmı etrafınızda böyle biri?

herkese iyi geceler gecen gün arkadaslarla konusuyoruz popüler veya yakısıklı/güzel erkek veya kızların isimleri deniz melisa flan oluyo gelnelde bende ddm olmaz ögle sey insanları isimlerne göre sınıflandıramayız ddm arkadasımda bna uzun boylu sarısın yakısıklı populer bi abdullah bul dd benimd aklıma burası geldi varmı cevrenizde böyle kimseler şu kıza bi kapak yapalım

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• 100 kişide 1 kişi zoraki denk gelmiştir. Özellikle kızlarda yaşadım. Çok güzel kız ama ismi kezban mesela. Bunun gibi kendisi güzel olup ismi kendisine göre garip kişiler oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• cunku o ısımler genelde modern cevrelerde konuluyor onlarda anne babalrı zaten cogu maddı durumdan oturu bırı ya guzel ya da yakısklı yada ıkısıde guzel tespıt bu arada

0|0
    0|0
    • bende arkadasıma aynen bunu söylemdim ama vardır hiçmi yok allh aşkına vardır arada bikaç tane

• illakı olabılır ama ıstısnalar kaıdeyı bozmaz hacım

• Ben ne kezbanlar gördüm ilik gibi , ne Melis'ler Duygu'lar gördüm cehennem azabı gibi :D

1|0
    0|0
  • Benim tanıdığğım bir hayriye ile şükriye var ki ikiside yemede yanında yat cinsinden , o yüzden ismin pek önemi yok

0|0
    0|0
  • var isimlerde bi iş:) ben ece ismini çok severim hepte güzel kızlarda denk gelmiştir bu isim :)

0|0
    0|0
  • Abdullah kadar mübarek isim mi var be Allah geçiyor içinde

0|0
    0|0
  • Basketbolcu Hidayet Turkoglu derim.

0|0
    0|0
  • Abdullah yazıyor;

tits ine adımı yazan kız vardıda biz mi popiş olmadık.

0|0
    0|0
    • ah yazıık hiç popi olmamışşş

• Benim ismimde kötü amk :( bende olamadım.

Ama abdullahtan süper ö.ç oluyor bkz: öcalan

• hersey isim degil benim ismim modernde noluyo populerlik eksilerde nerdeyse isme bakmıyo o cok agız yapan insan popler oluyo

• Kısmen doğru soyluyor benim de aklima gelmedi çunku ismi Kezban olup güzel olan :)

0|0
    0|0
  • Kadir var mesela KADİR İNANIR Bu cevabı söyle 1 ÖMÜR KONUŞAMAZ Bİ DAHA .

0|0
    0|0
  • var ismi kezban

0|0
    0|0
  • etrafım böyle insan kaynıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İsimle alakası yok.

0|0
    0|0
  • Ali var. Hıı, Ali en basit ve sıradan isimdir değil mi. Ama ben çok sempatik bakıyorum bu isme. Sonuna Can gelir. Alican, ayrıca acaip yakışıklıdır.

0|0
    0|0
  • yaz face e abdullah diye seç aralarından en yakışıklısını :p

0|0
    0|0
  • Bizim sınıftaki İsmail mesela.

0|0
    0|0
Yükleniyor...