Arkadaslar, vucut gelisimi, kas icin hangi yiyecekler tavsiye edersiniz?

Arkadaslar kardesim 15 yasinda cok zayif 44kq, Vucut gelisimi kas icin falan spora yazilmayi dusunuyo, hangi spor? hangi yiyecekler daha cok yardimci olur?

1|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Burada yazılanlara itibar etme..
    15 yaş Fitness için ideal. Vücut çöküsü demişler zaten 15-16 yaşında eleman gidip 100-150 kg kaldıracak değil ya.. Kendini çok aşırı zorlamadığı taktirde sıkıntı olmaz. Çevremde 14-15 yaşında spora bodye başlamış birçok insan var ve hepsi çok iyi durumdalar. Bende 16 yaşında başladım mesela

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizim arkadaş proteinden bahsederdi :D Yumurta lafı çok geçerdi :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Fındık Tek Gecerım :D

1|0
    0|0
  • Bazı bünyeler yemek yiyerek hızlı kilo almaz. Örn. Ben:) imkanınız var ise yüzmeye yazdırmanızı tavsiye ederim şu anda genç olduğu için gelişiminede büyük faydası olacaktır. Normalde vücut geliştirme derdim fakat yaşı daha çok genç boy atmasında engel olabilecek bir spor dalı...

1|0
    0|0
  • Basketbolu oneririm ama yasi gec kalmis bence fitness a gitsin her antrenmandan sonra makarna falan yesin 2-3 aya da yavas yavas vucudu gelisir ama birden birakirsa erir butun vucut ya baslasin ya hic birakmasin

1|0
    0|0
  • Fitness Filan Yapmasın Sadece Düzenli Olarak Yüzmeye Gitsin Kasları Gelişir Zaten Biraz Daha Büyüsün O Zaman Fitness Yapar Yemeye Gelince Şeker Ve Yağdan Biraz Uzak Dursun Onun Yemesine Özen Göstermesine Gerek Yok :)

1|0
    0|0
  • Beslenmen mükemmel olacak antremanı aksatmıyacan 6-7 ayda bişeyler elde edersin zayıfsan karbo kilon yerindeyse belli miktar karbo ağırlıklı protein

1|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı.

1|0
    0|0
  • yumurta beyazı ve kırmızı et. diğerleri fasa füso sabah ve gece yatmadan once yumurta beyazına aban özellikle. birde cok az meyve ye yatmadan evvel.

1|0
    0|0
  • Tabuk yumurta

1|1
    0|0
  • et yumurta pilav türü şeyler

1|0
    0|0
  • Kilo olmadan kas mı olur 70 kilo falan olacak ondan sonra

1|0
    0|0
  • Sakııııınnnn

1|0
    0|0
    • niye?

• Saçmalamayın ya 14 yaşındaki çocuğun kas gwlişmesimi olurmuş vücut iflaz eder gittikçe çöküşe geçer çabuk yaşlanmaya sebep olur

• Boyu kaç?

1|0
    0|0
    • 1.68 galiba

• Zayıf. bir 55 olması lzm fitness merkezine gidebilir kilo almak istiyorum derse yardımcı olurlar vede sağlıklı şekilde kilo almış olur

• tamam tesekkur ederim)

Kızlar Ne Diyor 4

• Protein, sebze, lifli yiyecekler, sağlıklı yağ içeren besinler, su

1|0
    0|0
  • Saçmalamayın, sakın öyle bir şey yapmasına izin verme kardeşinin, yaşı daha küçük daha hafif sporlarla ilgilensin yüzme badminton tarzı vücut gelişimini etkilemeyecek çekilde, vücut geliştirme için çok erken

1|0
    0|0
  • Kucucuk cocugu fitness'a yollamayi dusunenler var ya rabbim sabir ver bana. canim kardesin daha kucuk voleybol basketbol oynasin yuzsun. hic o islere sokma kardesini daha cok kucuk

1|0
    0|0
  • spora yazıl onlar sana listeni yapıyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...