Son zamanlarda karnınız ağrıyana kadar güldüğünüz oldu mu?

son zamanlarda karnınız ağrıyana kadar güldüğünüz oldu mu? olduysa neye güldünüz merak ediyorum :)

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• günlük gülme krizlerim var zaten :)

2 gün önce, bana asılan gay çocuk hakkında bir muhabbetimiz oldu, yarıldık :)

0|0
    0|0
  • benim dayımın oğlu krize girer gülmek denilince o aklıma gelir geçen ben bir espri yaptım dolmuşta aklına gelmiş kahkaha atmış ama kendinin tutamamış beni aradı kardeş dolmuştayım aklıma dün söylediğin geldi kahkaha attım dedi liseli bir kızda pardon kendinizi tutmaya çalışıyorsunuz da aklınıza komik birşey geldi herhalde demiş dolmuşta ki birisiyle mi alakalı acaba demiş yok demiş ama halen gülmeye devam etmiş :)

0|0
    0|0
    • gülünecek konuda arkadaşlarla arabada giderken müzik dinliyorduk sonra ben dedim ki sırada ki parçamız imralı adasında yatan murat abimize gelsin dedim :) laylaylom galiba sana göre sevmeler hopaşinanay galiba sana göre sevilemeler :) diye giriş yaptım ama kahkaha koptu

• evet öğrenmek istiyor kız sormuş zaten merak etmiş :):):)

• bana da çok sık oluyor bu ama daha çok susmam gereken yerlerde oluyor susamıyorum kötü olan ben oluyorum :)

• Burada geçenlerde bir arkadaş soru sormuş neden bizim sorularımıza cevap verilmiyor da eski üyelerin sorularına cevap daha ok veriliyor diye,belki o sevdiğiniz üyeler asosyal in teki ve Pc başında çıplak oturuyolar diye,hatta doktorhouse nin kaçıp gitti sizi sevse gidermiydi falan demiş, o soruya çok gülmüştüm.

0|0
    0|0
  • Ben herzaman gulerim ama karnim agrayacak kadar degil

0|0
    0|0
  • Birkaç hafta önce imam nikahı sırasında iki kişi ile tanıştım. Gelinin kardeşinin çok yakın arkadaşları. Tanıştığımız andan gece yarısına kadar çok güldük.

Ne gündü be.

0|0
    0|0
  • ... O'nun sonu ağlamak değilmi,gözlerden yaş gelir :) Tatlı bir sohbet gülümsemelerini daha çok severim.

0|0
    0|0
  • Oldu kayseri deplasmanında çok üfleyince birbirimize nah yaparak 1 saate yakın aralıksız güldük. Maymunlar cehennemi.

0|0
    0|0
  • Dün, geyik muhabbetini iyi yaptığımız arkadaşımla beraber.Belim ağrımıştı artık.Uzun zamandır böyle gülmemiştim:

0|0
    0|0
  • evet dün mesela çok güldüm bu sitede özellikle :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• evet kardeşimin yaptığı taklitlere canım benimmm öperim onu yerimmm

0|0
    0|0
  • Bugun! Okulda bir erkek, kiz muhabbeti yapti bizle. Aslinda hep oyle galiba ama ilk kez konusma firsatim oldu.

0|0
    0|0
  • bugun tam 2 saat once artık gozlerımden yaslar aktı yanaklarım agırdı gulmekten cok sevdıgım bır arkadasım var ve olamaz boyle bır erkek ya her lafı komedıdır

0|0
    0|0
  • Karnım gülmekten kasilmisti

Etmusla sohbet ediyorduk

O sorduğum bir soruya en gerçek

Olarak cevap verirken ben doğrunun

Bu olmasına cokkkk gülmüştum

Hatta gözlerim ıslanmışti

Gülmekten

0|0
    0|0
  • evet oldu. ama öyle anlatılacak kadar mantıklı bi sebebi yok. arkadaşımla biz gülmek istediğimiz zaman karnımız ağrayana kadar olur olmaz her saçma şeye güleriz:)

0|0
    0|0
  • ben 5 d sınemaya gtmıstım arkdslarımla gozlugu ters takmısım onlar yarıldı gulmekten bnde kendıme cok guldum bıde sınemada bosluga dustum cukura onada cok gulduk koptuk:)))

0|0
    0|0
  • Hep gülüyorum daha demin avaz avaz güldüm.

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır gülmedim öyle..

Hatırlamıyorum en son ne zaman böyle güldüğümüde..

0|0
    0|0
  • son zamanlarda olmadı ama olur bazen :)

0|0
    0|0
  • benim hiç karnım ağrımaz

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • güldüm..burda bi arkadaşın söylediği bişeye gülmüşdüm..ama unuttum şu an hangi yorumdu...

0|0
    0|0
  • Düşündüm bulamadım. Uzun zamandır gerçekten gülmemişim sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...