Türk kızlarındaki sarışın mavi gözlü olma merağı neden?

Türk kızlarında sarışın mavi gözlü olma merağı var saçlar boyanıyor lensler takılıyor. Hiç alınmayın ama hiç yakışmıyor. Herşeyin orjinali güzel. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
2317

En İyi Kız Görüşü

• O değilde kaşlarını unutuyorlar, çingenler.

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• sarışınlık kumrallık ve esmerlik bi yarışmaya çıksa esmerlik açık ara birinci gelir

1|0
    0|0
  • Herseyin orjinali, dogal hali cok güzeldir. Ben kadinin zaruri olmadikca makyaj yapmasina bile karsiyim, kadinin en güzel hali dogal halidir.

1|0
    0|0
  • herşey iyi olsun yeşili moru aramam benim gözler yeşil ama sonuçta illa lu olsun bu olsun diye uğraşmıyorum renksiz de olsa uğraşmam boş işlerle uğraşılıyor kendilerini daha güzel göstermek için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar fakat bazen abartıyorlar gereksiz bence

1|0
    0|0
  • birde boyları da uzun olsa sıkıntı yok ben şahsen tersimi arıyorum yeşilgözlü kumral bi erkek olarak siyah veya kahve gözlü esmer kızları seviyorum.

1|0
    0|0
  • Evet bende merakediyorum. Bide şu tayt giyipte üstüne bişey giyinmeyenleri :)

1|0
    0|0
  • Ben oyle kizlara aciyorum. Demekki dogal hali bes para etmezki baska seyler deniyo gibime geliyo. Ama dogallik en dobra en guzel seydir.

1|0
    0|0
  • dgru soluyor dagılın :D gercektn haklısın ınsnlar kendılerı gbı olabılse keske ama herkste bı degısme cabası war mesela herkes begenmez o tıplrı ama anlayna ıste

1|0
    0|0
  • kımse alınmasın ben kasar olduklarını dusunuom.cunku en guzel sey sadelık ve dogallıktr

1|0
    0|0
  • lens çok itici kullanılmasın mümkünse

1|0
    0|0
  • Size katılıyorum.

1|0
    0|0
  • bir kadının en güzel hali sabah yataktan kalktıgı zamandır

1|0
    0|0
  • şaşırmıyorum artık

1|0
    0|0
  • Bilmiyoruz kızlar birbirini çok kıskanıyor.

0|0
    0|0
  • yakışmıyorsa ne yaparsan yap

0|0
    0|0
  • Neden bu soruyu gizli soruyorsun :s

0|0
    0|0
  • herkesin kendi seçimi

0|0
    0|0
  • Senınle hem fikirim. Saçları boyaya bilir ama lens falan kotu duruyor ama illada takacaksa karısmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Özenti çok be annem :/

1|0
    0|0
  • çünkü türk erkekleri sarışın mavi gözlü bayanlara dhaa bi ilgili oluyor.

0|1
    1|0
  • Katiliyorum. Ozellikle katran esmeriyken sariya donenler. Yapmayin bunu, travestiye dönüyorsunuz :(

1|1
    0|0
  • Esmerken saçlarını sarıya boyatan kızlar Marilyn Monroe'ye falan benzediğiniz yok. tıpkı Trabzonspor'daki Yattara'ya benziyorsunuz. öptüm, bye

2|1
    0|0
  • Burda şöyle birşey söz konusu : yakışanın veya fiziğine ve dış görüşünüşüne uygun olanların yapması daha mantıklı sonuçta böyle giderse sokaktaki herkesi Amerikan özentisi görmeye başlayacağız . Lens konusuna gelince herkes alıp takabilir sözm yok ama doğal renkleri tercih etmeliler bence =) Nacizhane tavsiyemdir . Çünkü sırıtmamalıdır . taktığınız belli olmasın

0|0
    0|0
  • Sarışın ve mavi gözlü erkekler çok hoş.

Ben öyle olmak istemem,kumralım ve bu durumu çok benimsedim.

0|0
    0|0
  • Sarı-mavi takımı tarzım değil.

2|1
    0|0
  • Ben de mavi gözü çok beğenirim.. tabi bunun için uğraş göstermem.. belki kendilerininde yenilik yapmak istiyorlardır.. Göz neye çok alışırsa onu yadırgar ve değişikliğe ihtiyac duyar.. Çünkü yakınındaji insanlara aşina olmuştur..Bundan kaynaklanıyor sanırım..

0|0
    0|0
  • çakma sarışınlar çakma mavi-yeşil gözlü kızlar çok itici.

1|0
    0|0
  • Yakışmıyor yahu bize en güzel doğal halimiz

1|1
    0|0
  • ya orjinali güzel de hoşlarına gdiyorsa boyatsnlar bnce sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • bencede herseyin dogal olani guzeldir.. yani simdi altin rengi dogal saclarim var diyede ovunmuyorumm :D

0|0
    0|0
  • tenin beyaz olur boyatırsın ama lens takmak çok itici zaten bir acayip duruyo emanet gibi

0|0
    0|0
  • iyide o zaman ben olmamki yani olmak istedigim kafamda kurdugum kisi olurum gozum sacim degisecekse yani okadar degisiklik olmaz yani orjinal iyidir ben ben oldugum icin sevillmeliyim

0|1
    0|0
  • nefes alsın yeter

0|0
    0|1
  • Bencede ben sarışın mavi gözlüyüm ama esmer olmak isterdim

0|0
    0|0
  • beğendiğimiz erkeklerin hepsi rus garıııı diye yırtınınca aranan kan olmaya çalışıyoruz <<3

0|1
    0|0
  • Aha benim kafadan biri daha gizlenmemeliydin bence bu soruda :D

0|0
    0|0
  • Saç boyamak normal de lens takmaya ben de sinir oluyorum ya :D

0|0
    0|0
    • saç boyamak da normal değil de saçlarını boyayanlar normal olduğunu düşünüyor.

• sarışınlığın çok yakıştığı kızlar var ama lens kullanınca çok yapay duruyor ya.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...