Ürün iadesi ya da ürün değişimi hakkında bilginiz var mı? Fotoğraf makinasını garantiye verdim ama halen gelmedi.

ayın 7sinde verdim bugün 30'u. ben makinayı değiştirmek istiyorum yurt dışından parça gelecekmiş değişim olur mu? tüketici haklarına şikayet etsem ne yapabilirim fatura miktarını mı iade ederler yoksa aynı makinanın yenisi mi gelir ? 5 yıl garanti yaptırmıştım bu 2.kez garantiye gitti ama halen gelmedi ürün değişimi hakkında bilgisi olan yazsın...?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• 30 iş günü içinde dönmezse yenisini vermeleri gerekiyor canım biz öyle yenisini aldık

0|0
    0|0
    • makinadan memnun kalmadım inşallah verirler başka makina almak istiyorum yeni mi aldın yoksa aynı makinadan mı canım

• umarım öyle olur hiç hoşuma gitmedi bu makina çünkü düzgün bişey almak istiyorum ne marka aldın memnun musun?

• samsung almıstık biz iyi ya öyle işte fotograf cekiyo cok anlamam aslında özelliklerinden

Erkekler Ne Diyor 2

• 30 gün süresi vardır garantiye giden ürünün dönmesi için.. Ürünün 2. sefer servise gittiğini söylüyorsun.. Arızayı gideremezler ise bu 30 gün süre içinde, ürünün yenisini vermek zorundalar.. Ayrıca ürün 30 gün içinde gelir ve garanti süresi bitmeden tekrar arızalanırsa yani 3. kez garantiye giderse yine yenisiyle değiştirmek zorundalar.. Şimdilik hiç bir hak iddaa edemezsin.. 23 gün olmuş, 1 hafta sonra gelmek zorunda ürünün.. Gelmediği taktirde şikayetlerini yapabilirsin..

0|1
    0|0
    • bana 20 iş günü dedi servise sordum peki ben aynı ürünü almak zorunda mıyım değişimden sonra fatura bedelini talep edip yeni cihaz alamaz mıyım

• teşekkür ederim önerilerini dinlicem;)

• rica ettim ..

• bu işin ustası benim herşeyi sorabilirsin :) 30 iş günü hakları var tamir için.. tatil günlerini çıkararak sayacaksın.. 30 günde teslim etmezlerse ister parasını, ister aynısının yenisini, istersen de farklı bi ürünü alabilirsin yasal hakkın.. sorun yasarsan özelden yaz bana çözeyim :) tüketicinin dostu artık seninle :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...