Kapat

Kimin içi fesat şimdi soruyorum size?

5 senelik bir beraberliğim var fakat sevgilim oldukca yoğun çalışan itü mühendis öğrencisi :) Gel gelelim bulusmalarımz hep ayd 1 falan oluyor sebebi ise ben kocaelıde o ıstanbulda olmasından kaynaklanıyor :(Aynı sıtede oturuyoruz fakat ona ragmen bulusmuyor b enle haftasonları ıstanbula geldıgım halde hep işlerim yogun aıleme zaman ayırıyorum dıyor ..

Gelelim soruma...

Bana yılbaşı hediyesi almış yurduma yollıcakmış.Bana lınkını attı tül bir bluz ve mını dar sıyah etek bende yıne mı fantezılerını uygulaman ıcın bısey aldın dedım o bluz ne oyle sutyen gozukuyor dedım bana ıcın fesat senın dedı sımdı soruyorum sıze ben mı haklıyım o mu ? Çıldırıcam ya benı ne görüyor

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• senin bir kabahatin yok ki. onun ayıbı; insan çok değer verdiği birini o şeklde görmez ve öyle bir hediye asla almaz.sanırım sevip aşık olduğun kişi değişmiş. seninle buluşmak istememeside çok saçma(kaçıyor gibi)

0|0
    0|0
    • tsk ederm ama kacıyr benden hep konusuyorum ne zmn bulussk cınsellık oluyr dıyorum bana ztn az bulusuyorz neden bylesın rahıbesın resmen ya dıyor

• ben sadece yorumunda kendi fikrimi söyledim. diğer fikirlerede saygım var tabii ki. sıra sende soruyu soran arkadaşım bak kendinde söyledin seninle sadece cinselliği yaşıyor sadece onu düşünüyor. sen ise onunla birlikte aşk dolu hayaller kuruyorsun belkide, geleceği yaşıyorsun hayallerinde. ikinizin düşüncesi çok farklı. o belki de umursamayan ve sen de acı çeken tarafsın.

• Zmanla anlıyorum nasıl bir ilişkide oldugumu ..

Yorumların için teşekkür ederim eliforever

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• itü mühendis ise 30 kişilik sınıfta 30 erkek vardır. rahat ol, çakralar kapalıdır adam hıncını senden almak isteyebilir. sıkıntı görmüyorum.

0|0
    0|0
    • hıncını benden almaya çalışıyor belkide kız bulsa beni ortada bırakıcak of of

• her ilişki de olur elbette ancak birsüsleyicidir bir dekor gibidir. evinizin heryerine biblo koyarsanız eviniz iğrenç olur :)

• açıkcası her ilişkide cinsellik elbet olmalı fakat ilişkinin temeli cinsellik olmamalı teşekkür ederim yorumlarınız için..

• Seni aylık zevki gibi görüyor . Arada geliyor istedğini alıp gidiyor . Adam itüde mühendis olcak senle evlenceni hiç sanmam sen onun oyuncağısın .

0|0
    0|0
    • cok dgru syledın ben ezıgım dımı!

• hayırlısı yrumların ıcın cok sağol

• Nedemek Allah sana kolaylık versin :)

• o fesat o tabi seni o sende fantezilerini uyguluyo hatta her saat seni arzuluayıp mast da yapıyodur kesın

0|0
    0|0
    • npm smdı ben :(

• ekledm

• ikinizde orta şekerl i

0|0
    0|0
    • ben fesat mıyım yaptıklarından dolayı artık kestırıyorum ne yapacagını

• benimde içim fesat demekki bilo :D

0|0
    0|0
    • anlayamadm acr mısın brz

• tsk ederm

• hayırlısı diyelim.

• bu itülülerin g..tü kalkık oluyo genelde yada banamı öyleleri denk geldı bılmıyorum

0|0
    0|0
    • yk cıdden kalkık hele benim sevgılım bulunmaz hınt kuması sanıyor kendını amk

• cıdden havaları bı bok etse barı ben çalışma ekonomisi ve endustrıl ılskıler oluyorum

• ne güzel aynen öyle ..

• seks objesi olarak görüyor fantazi için bi manken köle falan gibi

0|0
    0|0
    • bnım ıcım fesat degıl oyleyse ınsan svgılısıne bunu ypr mı ya napm sımdı ben sımdı trıp atıyor pişman ettın benı al gıy gule gule kulln dıyr

• yazmışın yorumlarında sürtünme yaptık oral yaptık diye isteyerek mi yaptın

• ya hp mı onun sucu hayr ama 5 senelık ılskımde hp zorla kndırdı dıl doktu hep bende kandım

• 1 dakika lan bu borumu koskaca 1 dakika

1 dakikamı çaldın :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 sene ise en iyisi sen bilebilrsin gercekten ne düşünüyor ama istanbula gittiğinde buluşmaması falan biraz tuhaf

0|0
    0|0
    • bilemiyorum ki inan bılmıyorum aynı sıtedeyz haftasonu sırf onun ıcın glkıyorm hp derslerı oluyr yada aılesyle oluyr ınsn svdıgı ıcın zmn ayırır bnce ve bz bulusunca hp cınsellk oluyr

• çok tsk ederım yorumların ıcın ama ben duygusal bı kızım zekıyım evt ama hayatımda sırf onun ıcın kndımden vazgecmıs bı kızım o dusunmekten alıkoyamayıp hayatımı mahveden bı kızım sımdı o ıtu bense kocaelıde okuyorum ..

• rica ederım..bak ne güzel anlatmışsın hayatını ona adamışsın ve değecek biri olmadığı belli bir gun o senı bırakıp çöküş yasamana sebep olucak sen şimdiden önlemini al baktın cınsellık dısında bı amacı yok yol ver gıtsın.Bundan sonrası için kendıne daha cok değer ver

• o bluzu disarda giymenimi istiyor sütyenin ortada olcak

hic mi kiskanmiyor seni

0|0
    0|0
    • hayr o bluzu onun ynında sutyenlı onsuz ıse gymemı ıstemez ztn benım sınır oldugum cınsellık fantazısı ıcın bana hedıye alıyr

• bence ezilmeni gerekdiren bir durum yok

o kendisini yükseklerde gösteriyorssa onun ezikligidir

sen kendin ol bide hersey nasip kismet illa o olcak diye birseyde yok hayirlisini iste daima

• hklısın hayırlısı bu olucak arkadasım ınan kı sağol

• Saçmalıyorsun, haberin olsun...

0|0
    0|1
    • ne konuda

• Ne yazmışsan..

• ya sende bı kzsın ya sana yolladıgı lınkı atamıyorum levelım yetmıyr bana aldıgı hedıyeler benim tarzım degıl hadı bunu gctım mını etk ve tul bır bluz ne anlamalıyım ... bnle blsmadan once acık foto ıster bulusunca oral ypmazsm kızar ne anlıym bn daha

Yükleniyor...