Numara değiştirmek...

Hiç birisi sizin yüzünüzden numarasını değilştirdi mi? Mesela eski sevgilinizi çok seviyordunuz peşini bırakmadınız. Değiştirmiş olabilir. Yada siz değiştirdiniz mi? Eğer değiştiren siz olduysanız bir süre sonra hata yaptıgınızın farkına vardınız mı? Altına çizerek söylüyorum ,Birlikte çok vakit geçirdiğiniz olan bir yakınınız yüzünden oldu mu? Tanımadıgınız falan degıl... Ve bı ınsan degıstırecek kadar nefret mı edıyor muş..

Güncellemeler:
benım sevdıgım cocuk ona bı zarar yapmadıgım halde naber dedım sadece 5 dk sonra degıstırmış numarayı.. facebooku dondurmuş... neden boyle yapmış olabılır.. hıçmı sevmedı benı...

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• ya sen seversin o başkasini sever o başkasida onu sevmez bu böyle gider...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• valla tr ye 2007 ılkbaharında geldım ve hala aynı numaramı kullanıyorum yanı bırıne arama dedıkten sonra araması onun hastalıgıdır her halde

0|0
    0|0
  • Yıllardır aynı numaramı kullanıyorum

0|0
    0|0
  • sevmemiş belliki

0|0
    0|0
  • değiştirmedi kimse benim yüzümden :D peşinden koşmam :D

0|0
    0|0
  • Hiç kimse benim için numarasını değiştirmedi

değiştirmesini istemem kesinlikle peşindende koşmam

0|0
    0|0
  • Evet değiştirdi 1 hafta sonra paşa paşa aradı :D

0|0
    0|0
    • ayni benim gibi aptalmis oda bende 1 hafta sonra dayanamamistim tükürdügümü yaladim resmen :D

• bilmem belki değiştirmiştir hiç aramadım haberim yok

0|0
    0|0
  • ben değiştircem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende ayrilirken hattimi kirdim gittim yeni hat aldim bana ulasamasin diye ona ders olsun diye 1 hafta sonra dayanamadim ona yeni hattimdan mesaj atti, offf ne karisikti ya ne aptal seyler yaptim neyseki aradan 1,5 sene gecti ve güzel bir beraberligimiz var şu an allah bozmasin.

1|0
    0|0
  • evet değiştirmiştim eski sevgilimdi birdaha bulamadı

0|0
    0|0
  • ben değiştirdim o kadar bıktırdı nefret ettim resmen numaramı da çok az insana verdim bir daha bulamadı

0|0
    0|0
  • değiştirdim adam bıktırmıştı resmen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...