Iki kişi arasında seçim yapmak zorunda kaldınız mı?

yeni birisi ile tanıştım ilk önce arkadaş gibiydik ama işler değişti ve aramızda duygusal bir bağ oluştu ,şuanda beraber olduğum tam kafa dengim ve onun yanımda çok eğleniyorum ama evlilik onla imkansız gibi görünüyor evlenmeyi düşünmüyor tanıştığım ise tam evlenmek istediğim kızdaki bütün maddeleri taşıyor ne yapacağımı bilmiyorum, sizde böyle secim yapmak zorundakaldını zmı

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Beraber olduğun birisi varken başka birisini düşünebiliyorsun ya hangisini istersen onu seç,sonra yine bir seçim yapmak zorunda kalacaksın.

0|1
    0|0
    • sadece bir iki kere konuştuk arkadaşca sonra bana aşık olduğunu söyledi

• Ne çabuk aşık oluyor insanlar yahu,şaşıp kalıyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

• Dost anlamında iki kız arkadaşım arasında kalmıştım. İkisini de bıraktm ama sevgili babında olmadı :)

0|0
    0|0
  • evet kaldım. birini seçince kötü birşey olunca diğeri aklıma geldi acaba onla daha mı iyi olurdu diye. sonra bıraktım diğeriyle oldum. ilkinin verdiği sıkıntıyla onla da kötü birşey yaşayınca anladım ki seçim yapmak zorunda değil mişim beklesem zaten olması gereken olurmuş.

hepsi de aynı bokun laciverti

0|0
    0|0
  • Sanırım hayat tümüyle seçimlerden ibaret, bende nefret ediyorum seçim yapmaktan. Bu sebebten hep oluruna bırakırım. Olacağı varsa zaten olur :)

0|0
    0|0
  • biriyle arkadaş kal yakın ol evlenmek istediğin kızla ilgilen bir an önce :)

0|0
    0|0
  • madelerden vazgeçirmeye çalıştın mı yardımcı oldun mu ? herşeyin bir çözümü vardır

0|0
    0|0
  • İki kişi arasında kalırsam üçüncüyü seçerim.Yapmadığım şey mi.

0|0
    0|0
  • ben de kaldım hala da 2 kişi arasındayım biri 14 aylık sevgilim biri 1 ay once arkadasım olarak hayatıma giren insan sevgilimle mutsuzum ama ayrılamıyorum cocukla cok egleniyorum ama sevgilim oldugu için bana o gozle bakmıyo biliyorum kafam karısık hem de cok bence kalbinin sesini dinle

0|0
    0|1
    • ikiside üzmek istemiyorum ama onları üzmemek için kendimi üzüyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• yazı tura atıcan artık bısı bısı yapıcan ıkısınden de olmayasın bu gıdısle;)

0|0
    0|0
  • genlede seçm yapmıyor 2 3 4 diye üzerine koya koya devam etmeyi yeğliyorum

0|0
    0|0
  • Evlenme özellikleri taşıyan insanı seçmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...