Sınıfta herkes biliyor :(

Merhaba arkadaşlar. Sınıfta sevdiğim bir kız var. Ona çıkma teklifi ederken konuştuğumda sınıftaki birileri görmüş diğerlerine söylemiş öyle öyle nerdeyse herkes ona olan ilgimi anlamış. Ben bundan çok rahatsız oldum. Kız da rahatsız olmuştur.. Offf ne yapmam lazım? Kötü bir şey mi yapıyoruz? Hocaların kulağına gitse!

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle kızın susmuş olma ihtimali yok :) orda bi anlaşalım. kız en yakınına söylemiştir,o ona bu buna derken almış yürümüştür. ha tabii ki görenler de üstüne kattıkça katmıştır. Bence soğukkanlı durun. direk size hitap edilmedikçe havadan nem kapmayın, imalardan alınmayın. yiyosa yüzünüze sorsunlar. geçiştirirsiniz. ne var olum 2 konustuk bu yani dersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• aynen kardeşim kime ne senin hayatından tabi hocalardan arkadaş kısmından bahsediyorum siz mutlu olacaksanız geri kalan herşey boş ve anlamsız .. kuru gürültü yapanlarda seni yada sizi çekemeyenlerdir bence sen rahat ol derim ben kötü ya da ters bi durum yok

0|0
    0|0
  • dert ettiğin şeye bak hocaya gitse nolcak ilkokul musun gardaş :D Biz lisedeyken hocaların önünde... neyse anlayan anladı :D

0|0
    0|0
  • giderse gitsin canım. 13 yaşındamısın? millete hesap vermek zorunda olmadığını öğrenemedinmi?

0|0
    0|0
  • Hocaların kulağına gitse ne olur çok merak ettim?

0|0
    0|0
  • Sen sınıf diyorsun beni bütün okul duymuştu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...