Bu göbekten nasıl kurtulabilrim ( hassas arkadaşlar uzak Kalsın resimli )?

Kaç aydır dikkat ediyorum yediğime içtiğime vede spor yapıyorum. Ama en Zayıf olduğum zamanlarda bile bu Göbek böyle. Bu yaşımda korse giymek zorunda kalıyorum. Acaba bu Bölgeyi inceltmek için bir yönteminiz/ egzersiz var mı? ya da en azından yanları düzeltmek için bir egzersiz. teşekkürler :)

http://i.hizliresim.com/pov7Jr.jpg

Güncellemeler:
Aslında Göbek değil benim sorunum o kalç bölgesindeki iz.. Adını bilmediğinden göbeğe bağladım ^^

0|0
9|64

En İyi Erkek Görüşü

• babası görse bunu şeyini taşla ezer.

0|0
    0|0
    • Kimse sizin çıplak fotonuzu görmek zorunda kalmamalı bence erkeklere tecavüz ediyorsunuz şu an bağyan.

• Örneğimi yanlış anladın. Yani internette herşey görebiliyorsun ama benim resmim seksi ve kışkırtıcı mı geliyor? Bu kıyafetler ise sadece spor için üretilmiş neresi seksi ya. Normal aynanın karşısında bir selfie yani. Neyse sen bana bir çıplak foto koydun diyorsun, bir gizemli kapalı foto koydun diyorsun. Bu konuşma belli ki bir yere varmicak.

• Seksi ve kışkırtıcı bir poz, seninkisi. Size gelmeyebilir, erkeklerin görsellik anlayışı kadınlardan üstündür, kadınlara cicili biçili şeyleri tasarlayanlar erkeklerdir zaten. Size neyin en iyi yakıştığın ve neyin en seksi durabileceğini en iyi erkek bilir. Görsellik ve estetiklik konusunda ilkokul okumamış bir erkek bile güzellik uzmanı gibiymiş yorum yapabilir. Bakış açımız görsellik üzerine o yüzden erkekler kızlara çok düşkün. Neyse anlatılacak çok şey var seni kesinlikle suçlamıyorum hayatını yaşa! İyi geceler dilerim.

En İyi Kız Görüşü

• Yemin ediyorum bayiliyorum bu her halta mekik cek diyenlere :D canim o ya yag tabasi ya da tayt sıkmıs cunku fazla kilon yok. yag tabakasiyla o kadarcik yag yanmaz kas yapcaksinki sıkı dursun. bunuda en rahat spor salonuna gidip antrenorle gorusuceksin. yan karin ve bel calistiricak sana

0|0
    0|0
    • Her elbisede öyle duruyor yani elbisesizde öyle duruyor :/ şu an ki spor salonunda antrenorüm yok sadece kendimce koşu bisiklet gibi aletleri kullanıyorum bu Yüzden o bölge için hangi egzersizler iyi olur diye merak ettim ^^

• Yani okuldu işti derken antrenörün saatleriyle uyamıyorum diyelim haha mma dövüşçüsü benim objektifim (şaka tabikide :D). Haklısın tabi bir pro ya sormam gerekirdi

• Yani burada yorumlara bakinca %90 mekik demis. dogru karin calistirir mekik ama senin olayin karin degil bel ve yan karin. yanlis isler duyup bozma fizigini en iyisi bir profesyonele danis

Erkekler Ne Diyor 63

• al eline 2-3er kilo ağırlık yan bel çalış. youtube ta var videoları. yan bel yan karın diye yazar. oturmaktan oluşur.

0|0
    0|0
  • Mekik, yan mekik, çapraz mekik, topla mekik.
    Düzenli yap. Yediklerine dikkat etmeye devam et.
    Gider o göbek.

0|0
    0|0
  • Göğüs yok, gerisi iyi.

0|0
    0|0
  • senin yan karında var sıkıntı. orayı eriten bazı hareketler var.
    yandex.com.tr/.../search

0|0
    0|0
    • Teşekkürler cevap için :) uygulicam egsersizleri

• güzel gobek

0|0
    0|0
  • bence 1-2 kilo SPOR yaparak alırsan gögüslerin daha muhteşem olabilir. <3

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|1
  • Göbegin yokki :) fiziginde güzel

0|0
    0|0
  • göbek yokki burada. ya yanlış resim ya da bizi kandırıyorsun:) ama çok istiyorsan pilates yap sıkılaşırsın

0|0
    0|0
    • Yanlış ifade ettim galiba kendimi beni rahatsız eden o yanlarda iz olması çok tuhaf duruyor

• göbek diyince tabi öyle oldu algı. pilates yapabilirsin bence

• kardiyo yapacaksın ablacım. rejim yap. sebze ve ağırlıklı beslen. sabahları bol bol koş.

0|0
    0|0
  • russian twist çalışıp kamufle edebilirsin...

0|0
    0|0
  • Pluyondam bile daha gezegen bu ne :D abartma bişey yok

0|0
    0|0
  • Haksızlık etme kendine

0|0
    0|0
  • Cok seksiy koca dişi panda :D

0|0
    0|0
  • iyisin beeeee

0|0
    0|0
  • sağ ve sol bölge adonislerini çalıştır kısa zamanda formuna geri kavuşursun

0|0
    0|0
  • troll soru

0|0
    0|0
  • göbek vmi var burada ya bu arada 75 mi o ben severim öyle ya:D

0|0
    0|0
    • Haha okadar değil üzgünüm :)

• Bu anı hiç unutmicam ilk defa bir erkekten küçük Göğüs beğendini duyuyorum :D bu arada 75/80/90 onlar önemli değil önemli olan A mı B mi C mi çünkü asıl onlar asıl Göğüs büyüklüğünü tanımlıyor ^^ mesela ben iriyim bu Yüzden çevrem 85/90 ama göğüslerim küçük olduğundan B oluyor. hahah resmen bunları neden anlatıyorum acaba çok merak ediyorum !!

• ya biliyorum o cup mevzusunuda 75 olunca hem kırılcak gibi oluyo hemde cidden ufak oluyolar yani :D ondan 75 diyorum :D yoksa onların sırt ölçüsü olduğunu biliyorum yani:D

• Cok ta kötü değil ama kardiyo hareketlerine daha cok aban artı mekik sayın günde 500 600 olsun benden tavsiye

0|0
    0|0
  • Hangi göbek :)

0|0
    0|0
  • Anlatması uzun amino asit alda kendine gel

0|0
    0|0
  • O çok zor.

0|0
    0|0
  • olm bişi göremedim bildiğin fitsin

0|0
    0|0
  • bence hos ama az spor sıkılastırır seni

0|0
    0|0
  • Sanırım göbek seni pek tınlamıyo kendi kafasına göre takılıyo öyle

0|0
    0|0
  • mekiki cekebilirsin göbek var gibi durmuyorda

0|0
    0|0
  • Kusçam lanet olsun.

0|0
    0|0
  • Ne gobegi sarap dokup içilir

0|0
    0|0
  • Dalgamı geçiyosun kilon çok iyi hatta azbi eksiğin bile var :)

0|0
    0|0
  • bir iç çamaşırı giyseydin

0|0
    0|0
    • 1. Kimseyi ilgilendirmez iç çamaşırı, konu o değil çünkü
      2. Ama madem ki sen bir tek ona odaklandın iç çamaşırı giymiştim orada, umarım için rahatlamıştır

• Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 8

• mekik çek

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0
  • Arkadaş fiziğini göstermeye çalışıyor hadi egosunu tatmin edelim arkadaşlar :)

1|1
    0|0
    • Ego tatmin etmek istemiyorum sadece tavsiye istiyorum çünkü o yanlardaki fazlalık ne yaptıysam olmadı belki birileri bu soruna Çözümü olur diye. Zaten bu benim ilk resmim ama ÇOĞU zaman birileri resim koyunca çoğu olumsuz yorum yapıyor ve bu Yüzden aslında kararsızdım resim eklemeye. Ama dedim boşver zaten anonim olduğu için kötü cevap gelirsede gelsin... Çünkü benim asıl beklediğim tavsiyeydi.

• Iyi de canım benim göbeğin yok ki :)

• Dediğim gibi kendimi yanlış ifade ettim. O basen bölgesindeki iz rahatsız ediyor oranın tam ismini bilmediğinden Göbek dedim

• Sendeki ayva göbeği bile değil zaten tahta gibi inerse sorun bence..

0|0
    0|0
  • spor spor spor

0|0
    0|0
  • Yanlardan bahsediyorsun galiba et değil kemik varsa o zaten vücudunun şeklidir değişmez

0|0
    0|0
    • Aynen oradan bahsediyorum. Çok tuhaf kemik var ama yağ da var. Diyorum ki o Yağı eritsem ve kas yapsam o tırtıllı görünüş gider mi?

• buna göbek mi diyorsun tatlım? bence hoşsun gerek yok, mekik çekebilirsin formda kalmak istıyorsan

0|0
    0|0
  • Gobegin yok ki kizim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...