Gelecek endişesi olduğundan mı şimdi olmasını istemiyor?

Hoşlandıgım bir kız var ve arkadaş havasında konuşuyoruz buna duygularımı söyleyemiyorum red eder diye ama bazen şakalaşırken ben buna seni seviyom filan diyom hayır olmaz cok bekle gibi karşılık veriyo bazen kendi şakalaşırken oku adam ol en basit bi memur ol iş sahibi ol yalvarmana bile gerek kalmıcak ben sana teklif edicem direk sana evet dicem filan böle şakalaşıyoz. ilk kez biri ile çıktı sorunlar yaşadı bende biraz ayrılması yönünde konuştum neredeyse ben ayırdım diyebiliriz ve ondan sonra cok teklifler aldı ve bana sorarak kabul edeyim mi etmeyeyim mi dedi ben hiç birine evet demesini istemediğimden hayır dedim hepsine hayır dedi sizce bu durum nedir ? o da bana karşı birşeyler hissediyo ve gelecek endişesi oldugundan mı böle davranıyo şimdi olmasını istemiyo ? kız iyi bir lisede okuyo ve kpss den 87 aldı hayatını garantiye aldı ama benim daha belli değil ne olacagım sizce nedir bu durum

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sende mutlu olmasılısın bence böyle nereye kadar götürebilirsin ki korkunun ecele faydası yok derim ben .. en kötü şeyleri düşünsen bile hayatına yeniden başlama imkanın olur ancak bu durum böle gittiği sürece hep bi yerde takılı olarak kalıcaksın ve böyle nereye kadar yaşıcaksın karar senin tabi ama konuşmanın vakti gelmiş derim ben ..

0|0
    0|0
  • Kız sana adam ol diyorsa bu işte bir yanlışlık var.

0|0
    0|0
    • adam ol derken bi iş sahibi ol bi devlet işine girde ben getiririm gersini diyo

Yükleniyor...