Bacaklarım çok kalın, aylardır spor yapıyorum fayda yok?

Hafta içinde 2 günü kardio ve 3 günü egsersiz yapıyorum. Her Seans 1 saat sürüyor. Be buna 4-5 aydır başladım. Genel olarak inceldim ama bu kalça ve bacak kısmından bir fark yok. Yaz geldi bikini giyecem ama çok kötü duruyor. Bilmiyorum anlatabildim mi derdimi hem erkeksi duruyor hem bir armoni yok yani. Birde hala o Mayoda fışkırmış gibi durması çok rahatsız ediyor. Ne tavsiye ederseniz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• iri ve yuvarlak daha güzel :(

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genetik ya. Bilmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kalça ve bacak egzersizleri yap arkadaşım çalışırken hızlı ol böylece çalıştığım kısımları eritirsin ama yavaş çalışma kasa dönüşürse çok üzülürsün. Beslenmene dikkat hamur hariç öteki yiyeceklerin hepsini tercih edebilirsin fakat eritebildiğin kadar ye. Günde ne kadar aktifse yiyecektete o kadar ol. Youtubede bacak ve kalca egzersizlerini izle çok faydası olur ve imrenerek yapacağın işe azim katarsın. Ve başaracağınada inanıyorum umarım istediğini yaparsın :)

0|0
    0|0
  • orantılı olmalı. yoksa bacak kısmını fazla çalıştırıym derken dahamı kalınlastı. orantılı olması daha iyi olurmuş. bedenin hem üstü hem altının çalışması. aslında sadece düzenli yürüyüş yapsan daha iyi olurmuş.

0|0
    0|0
    • Bir spor Programını takip ettim. Mesela pazartesi bacak ve karın çalıştım. çarşamba kalça ve kol. Cuma full body. Ara günlerde de ya yürüyüş ya alter ya badminton yaptım. Bacaklarım özünde kalınlardı ama şimdi çok kaslı mı diyeyim çok iri mi diyeyim değişik bişey oldu :D

• hani bazı vucutlara kalın bacak yakısır. ama yukarıyla orantılı olmalı. bence sen yeniden düzenli orantılı çalışmaya ver kendini hem yukarı hem assağısı için :)

• Yazık sana kaderin i

0|0
    0|0
  • Spora devam :))) Koşu yap uzun koşular jogging..

0|0
    0|0
    • Sıcaklardada koşmak zor geliyor haha ama yapacam :)

• sabah erken saatlerde koşabilirsin güzel birde motivasyon arttırıcı müzik eşliğinde çok iyi olur koşu :) bağımlılık bile yapıyor :)
      Başarılar

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya bende melez tarzı bacak seiyorum. Ama benim de kalınlaşmıyor voleybolcu olduğum halde değiş edelim hadi. d

0|0
    0|0
    • Bende eski voleybolcuyum. Şimdi de alter kaldırıyorum mesela yeni olmama rağmen bir kız için kolay geliyor 50-60 kilo kaldırmak...

• Bende 50 falan kaldırıyorum ama 60 denemedim hiç. Araştır tatlım vardır yöntemi

• Çok mu yiyon napıyon

0|0
    0|0
    • Hayır onada dikkat ediyorum. Bir tiroit problemim var acaba ondan mı diye düşünüyorum

Yükleniyor...