Merhaba gençler, ayva göbek denen illetten nasıl kurtuluruz?

çevremde zayıf oluşumla ün yapmışımdır, iğne kızım yani ama tabiki daha sevgili ayva göbeğimle tanışmadılar. boy 171, kilo 53 ve göbek bölgesini takıntı haline getirdim, düz olması lazım oranın. şu netteki "flatten your stomach" başlıklı karın düzleştirme egzersizlerini içeren videoları uygulayıp başarılı sonuç alan arkadaşlar var mı? yoksa ben sevgili göbeğimi çevremdeki insanlara "bakın onca zamandır bu da benimleydi, artık tanışmanızın vakti geldi" diyerek takdim mi edeyim ya da evlatlık falan veririm, daha karar vermedim o kısma. her neyse, that's all. teşekkürler şimdiden.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• mekık cek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mekik daha ziyade ust karini calistirir. ayva gobegi ise alt karindir. leg raises daha etkili olur bana kalirsa. mekik ise yaramaz demiyorum yanlis anlasilmasin ama bu soyledigimin etkisini daha iyi gorursun alt karinda canim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ayva göbeğini seven erkeklerde var

0|0
    0|0
  • ya sacmalama ayva gobekten seksı bır sey yok kı :D

0|0
    0|0
  • bırak oranda öyle kalsın böyle gidişle sağlığından olursun

0|0
    0|0
    • işte orası da öyle ki daha da zayıf halim hiç güzel durmuyo, o yüzdendir ki kilo vermeden sadece düzleştirecek egzersizlere yoğunlaşıyorum, aynı zamanda da bunların işe yaradığını görenler var mı onu merak ediyorum :D ayrıca teşekkürler sağlık konusuna değindiğin için :)

• rica ederim benden sana tavsiye eğer illa orayı eritmek istersen bir spor salonuna git onlar bu konularda daha tecrüneli

• evet ya bende de var

0|0
    0|0
  • Mekik yaparak

0|0
    0|0
    • mekik olayına başladım, şimdilik günde 60 tane bu arttırarak devam ediyorum, bir anda yüklenmeyeyim dedim ama işte insan istediği sonucu hemen görmeyince acaba işe yaramıyo mu sorusunu sormadan edemiyo

• Oo birden 60 tane çok olabilir dikkat et karın kaslarını yakma
      Zamanla göreceksin etkisini
      Boyacı küpü değilki bu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...