Bir kadın hamile olduğunu neden kocasından önce arkadaşlarına söyler?

Şimdi aklıma geldi.Kadın hamile kaldığını öğrenince ilk olarak arkadaşlarına koşar. Sonra sevinç çığlıkları başlar. "inanmıyoruuuumm!"muhabbetleri (inanmayacak ne varsa)

Sonra hep birlikte sevinç gözyaşları.. Sonra YİNE hep birlikte bu haberin kocaya nasıl verileceğiyle ilgili fikir alışverişi yaparlar. İllaa özell ortam gerekir.

Gariban koca da eşinin hamile olduğunu öğrenen en son kişi olur.

Hemcinslerim olmasına rağmen kadınların bu davranışını anlamıyorum.Sizce nedeenn?Mantıklı bir açıklaması var mı?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• En önemli koz en sona saklanır da o yüzden çünkü o daha önemlidir verilecek tepki hepsinden önemli olduğu için sahne hazırlanır ve assolist çıkar.

1|0
    0|0
  • Her ..ki sürprizmiş gibi sunmaya çalışan kadın kafası işte. Bu olayı eşimden değil de başkasından duysam, burnundan getiririm açıkça söylemek gerekirse...

1|0
    0|0
  • ben hamile kaldığımda kimseye söyleyemedim,nasıl olur dedim bu olamaz yani,sonra anladım meğersem gaz yapmış

1|0
    0|0
  • çünkü kocasından muhteşem bi şaşırma sevinç havalara uçma falan bekler ama ya sevinmezse diye de tedirgindir antrenman olarak arkadaşlarından başlar sölemeye :)) lahn o değil de ben sevinme numaralarına çalışsam iyi olur :))

1|0
    0|0
  • ilk kocasına soyleyende vardır belkı pepe

1|0
    0|0
  • Sanki doğa üstü bi olay başarmış gibi görüyor kendijnni bide Süpris yapmak istiyor kocasına :)

1|0
    0|0
  • hamile kalınca anlarsın

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bilmem hiç başıma gelmedi..

1|0
    0|0
  • sende evlenince anlarsın :) bebeğin olacagın an tepki verirsin.2.eşine sürpriz yapmak ister yüzyüze o yüzden snra eşine söyler

1|0
    0|0
  • Eee kendin de söylemişsin kocasına nasıl söyleyeceği hakkında fikir almak için yapar kadınlar bunu .)

1|0
    0|0
    • Iste sorun orda.Adama nasil soylersen soyle mutlu olacaktir buyuk ihtimalle.ozel bi cabaya gerrek yok ki:)

• Ama yinede kadın işte illa başka bir kadına danışacak :)

• Ben eşime söylemek isterim kısmet olursa inşallah

1|0
    0|0
Yükleniyor...