Boy uzatmak icin ne yapmaliyim?

Arkadaşlar bugun carsidaydim tanidigim bir cocuk gordum banada faceden yazri yok cok kisasin bilmem ne dalga gecti aşırı üzüldüm! Nerdeyse agliyicam. ss boyumu uzatmk icin ne yapmaliyim lutfen yardim edin? :(

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Zıpla, tekme at, süt iç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kısa minyon daha hoş gelir çoğu erkeğe zaten ülkenin ortalama boyu 175, bir numunelik çıktı dedi diye moral bozmaya gerek yok 170 üstündeki kız itici bence. Çok uzamak istiyorsan as kendini ayaklarından esneme olursa uzarsın belki..

0|0
    0|0
  • bununla ilgili calısmalarım var buraya bakabilirsin
    http://goo.gl/hUVQHT

0|0
    0|0
  • boy uzatmakiçin bişey yapma sakın reklamda gördüğün haplara falan da para verme. boy uzatmanın çaresi yok boyundan memnun ol.(stop)

0|0
    0|0
    • Haplar hiçbir işe yaramaz evet.

Ama omurgaya dayalı bazı egsersizlerle 3-5 cm uzayabilmek mümkün kanıtlanmıştır. Fakat bu egzersizleri sürekli yapmak gerek boyun 4 cm uzarsa o senin maximum boyundur ne yaparsan yap artık daha fazla uzamazsin.

• Basketbol, voleybol tarzı atlamalı ziplamali sporlari tercih et.

0|0
    0|0
  • Danone ye

0|0
    0|0
  • Yaş kaç boy kac

0|0
    0|0
  • Barfiks çek süt iç

0|0
    0|0
  • Bu hayatta herkesı takıcak olursak ohoo boşver ama voleybol baya uzatır

0|0
    0|0
  • Süt ve peynir yogurt falan ye

0|0
    0|0
  • Yaşın kac

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın ve boyun ne kadar tam oalrak şuanda?

0|0
    0|0
    • 16 yaşındayım tam bilmiyorum ama 1.63-1.65 falan o civarlarda :(

• 2 sene daha uzama ihtimain var hormonlarına göre değişir ama 165 boy kız için kısa sayılmaz ülkemizde onu diyen arkadşaın çok ukalaymış sen aldırma ona kilonu bilmiyorum kilonda azsa uyumluysa boyuna gayet güzel görünebilirisn

• boy konusuna takilmayin. erkek olsaniz neyse cidden zor bu durum da kizlarin takilmasina gerek yok. her boyda guzel kiz var. kisa boylu kiz seven cok sayida hatta. ama sesi tipi cocuk gibi olanlar var bunlar bir de kisa olunca tam cocuk gibi gorunuyor o zaman sorun. kucumsemiyorum onlar da yalniz kalmiyor takinti yapilacak meseleler degil bunlar herkes kendiyle barismali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Barfiks cubugunda asili dur bisure hergun. bide ip atla. sicrama hareketleri faydalidir

0|0
    0|0
  • kendini oldugun gibi kabul et

0|0
    0|0
  • kaç cm boyun? eve barfix çubuğu al hep asıl ordan cidden işe yarıyo 20 ne kadar uzarsın daha

0|0
    0|0
  • Boyun kac ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...