Sevdiğiniz kız 'beni içki içen bir erkek korkutur' dese ne düşünürsünüz?

bi kız var sevimli tatlı hanımefndi güzel.. yani evlenilecek bi kız ve siz onu seviyosunuz?... sevgili değilsiniz ..ve kıza açılmayı düşünüyosunuz... siz içki içen vb bir erkeksizniz... ama kız daha imanlı... o kız diyorku beni içki içen bi erkek korkutur... ben içki içen bir erkeklenemem.. dini bilgileri bilmeyen biri ile evlenemem.. ne düşünürsünüz? ne yaparsınız? özellikle beni içki içen biri korkutur dese?

Güncellemeler:
sevdiğiniz kızın...ama gerçekten sevdiğiniz kızın..siz içki içiyorsunuz diye sizden korkması?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• mutlaka aılede bır sekılde kızın bılınc altı olsun yasantısında alkol kullanan bırı ona yada sevdıgı bırıne zarar vermıs olabılır o da kendını korumak ıcın ıcınden gelenı soluyor normaldır de alkol kullanan ıle alkol kullanmayan bırının hangı ortamda bır araya gelebıleceklerı de ayrı bır konu her alkol kullanan kotudur dıyemeyız her alkol kullanmayan da iyi diyemeyiz onyargıları asmaz ısek onumuze daha bır suru soru cıkar alkolu bırakıyorum dese yenıden baslamayacagını nerden bıleyım der der der derde der yanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• onu etkilemek için de beş vakit namaz kılıp,içkiyi falan bırakmam.Uyuşmuyorsa kafalar mutlaka bi yerden patlak verir

0|0
    0|0
  • valla kız haklı boyle ıkı kısı sakın evlenmesın ılerıde daha buyuk sorunlar cıkar

0|1
    0|0
  • rakı şarap içiyorsam sanane yoksa sana bir zararı içerim,

ikimizde gelsek kıldan köprüye,

ben dürüstsem sarhoşkende geçerim derim...

0|1
    0|1
  • içkiyi bırakırım ;)

0|1
    0|0
  • icmem bu da dertmi ufak seyleri sorun edecek insanlarin iliskileride kendileride yuzeyseldir icme nolacak yani sorunmu bu?

0|0
    0|0
  • allaha inanan biri ile evlenmeyeceğime göre bu sorudan soyutum.

2|1
    2|3
    • niye yaa..imanlı kadın seni aldatmaz...gözü dışarıda olaz..bakire olur...dinin emri olan kocan yatağa gel derse gelir..

• Anladım anladım

• tamam...eğer senin dediğin doğru ise Allah yoksa ölünce benim kaybedeceğim birşey yok...ya benim dediğim doğruysa Allah varsa cehennem varsa? o zaman yedin bişeyi:))

• içkiyi bırakmam azaltrdım

0|0
    0|0
  • Icmezdim. Ama sigara icin ayni seyi soyleyemem :-D

0|0
    0|0
  • zaten çok aram yok çok sevmişsem içmem kaldı ki zaten yalnızken içme huyum yok

0|0
    0|0
    • lütfenimlakurallarınauyalımuymayanlarıuyaralım.

• merak ettim kimsin sen? zedcezir desem değil

• ben sorularımı hep gizli soruyorum...tanınmamam yani...hep gizliyim..

• onu çok seviyorsam onun için bırakırım içkiyi

0|0
    0|0
  • "Kork benden bebeğim!" derim.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu bi' taktik. Yani en azından benim için gayet işe yarayan bi' taktik.

0|0
    0|0
    • Senin ve senin gibilerin ... olması , sıkıntı yok tamam.

• Özür dilerim haklısın :( . Kaldır cevabına yaptığım yorumları :)

• Hayır yanlış anladın, yani takıl ne istiyorsan omu yap :)

• o hatunun ne isi var o erkekle? dunyada erkek mi kalmamis nedir yani birbirini degistirme cabasi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...