Bayansınız ve size bir erkek tarafından iftira atılsa ne yaparsınız?

eski calıstıgınız iş yernden bı erkk sızın hakkınızda ileri geri konusuor sıze iftira atıyo bı sekılde herksi buna inandırıo sessızmi kalsam gıdıp agzına scsam küfrmü etsem bılemedım cok kızgınım ve öfkemi yenemiorum lütfen yorum yapın ne tepkı verıcemı bılemedım?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konunun altından başka şeyler çıkmaması için , sessiz kalmaman ve şunları yapman gerek.

Tanıdıgın bir avukata durumu ac

Hukuki dilden bir uyarı mektubu yaz ve iddiaları ispata davet et, son paragrafta bunun hukuki bir mektup olduğunu ve 3 isgunu icinde cevap verilmediği takdirde noter kanalı ve avukat marifetiyle tekrar gonderilecegini ve 6 gün içinde noter kanalı ile avukatına cevap vermediği takdirde hakaret, isnat ve soylenti yolu ile kişiliğin ve kişisel hayatına saldırı olarak niteleme sureti ile kendisini, boyle bir mobbing girisimine de goz yumduğu veya önlem almadığı için de bulunduğu işyerini müdahil sanık olarak mahkemeye vereceğini yaz . bunu mail ile gonder .

Alıcılar : avukat

eski isyeri yoneticisi

kendisi

hepsini cc kısmında goster ki birbirlerini gorsunler . Bu senin gelecek cevap ne olursa olsun korkmadığını ve durmayacagını gosterir .

Bırak , yonetici ile o is ortam ve imkanlarını suiniyetle kullanmak ve artık işyerinde bulunmayan biri hakkında yıpratıcı soylemlerle iş saatlerini harcamak yonunden birbirlerine girsinler. Kendi cevap vermese bile isyeri sana , avukatı kanalı ile bir cevap yazısı ve ozuru gondermek zorunda kalacaktır. Kendisi ne olur , onu da izle, pek iyi seyler olmaz bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bi kaç seçenek var

--konuştur konuşulanları kaydet şikayetçi ol

--şimdi ben seni suça teşvik edemem, ama hakediyorlar dayağı da, küfrü de o::::çocukları

iftira atanı s::::k lazım ::::: Ama öyleleri hem suçlu hem güçlüdür, yapacağın şeye karşı sana dava da açabilirler

benim başıma geldi, kafa göz daldım, burnum kırıldı mahkemelik olduk (onlar dava açtı)

ama s::::ktim attım hepsini ))))

teker teker yakalamıştım :))))

ama sen bi erkek arkadaşına söyle o baksın çaresine

"dava açın" diyebilirim suça teşvik edemem

ama teçvik etmek isterdim

0|0
    0|0
  • eger eskı çalıştıgın ıs yerıne gıtme sansın varsa gıt ve ısletme sahıbıyle bu konudan sıkayetcı oldugunu ve bunun için gorusturulup olayın dogrulugunun sorulmasını ve personel onunde ozur dılenmesı gerektıgını soyle eger ıs veren bu konuda sana ters davranırsa dıyecegın çokbasıt bır kelıme var eger ıs veren aılenı tanımıyorsa benım 3 abım 4 dayım var ve bu ısyerınde çalısanlardan bırısıde dayımın tanıdıgıdır bu olay onların kulagına gıderse bu iş yerınde rezıllık cıkar hem sızın prestıjınız sarsılır hemde benım buradakı ınsanların bakıs acısı degısır kımse boyle bır ısletmede esını kızını çalıştırmak ıstemez madem ıftıra var sende ayrıca sunu ılet hatta adıma ılerı gerı konusulan ılışkım veya edepsız tavırlarda bulundugum ısımler arasıda sızınde adınız gecıyormus bunu kendınıze yakıstırabılıyormusunuz dıye sor ...

eger iş veren adam gıbı adam yada prsjtıjlı bır fırma ıse yardımcı olup onlar bu işi çözecektır...

0|0
    0|0
    • eger hukukı boyuta sarkarsa yanı davacı olurum dersen mahkeme senden sahıt ısteyecek ve kımse bu işe yanaşmayacak ve mahkeme senı haksız bulup karsı tarafa dava hakkı verecektır ıftıra attıgna daır o yuzden fazla celallenmeden bu işi orada tam yerınde cozmelısın en kotu ıhtımal iş yerınde personelle ılıkı yasanmasını hiçbir işveren ıstemez ısten çıkartılır o vatandaş..

• bu cözm diil ama genede tsk edrm öfkemı yenemıorum yaa

• Ağzına oluk oluk tezek yapsan yeridir.. susarsan bir nevi bunları kabul etmiş gibi gözükürsün. Tez zamanda cezasını ver..

0|0
    0|0
    • eskı calstgm yerden bı abı vardı söle o o.ccgna dedm ilerı gerı konsmsn benm hkkmda nasıl verıcem cezsını kız arkadsm dövdürlm dıoda bosvr dedm

• Gerekiyorsa yapın bu dediğinizi.. Ne kadar susarsan o kadar çok yapar bunu birisinin ona dur demesi lazım. yada o abi dediğiniz adama söyleyin çeksin kenara onu konuşsun..

• mahkemeye ver hiç uğraşma.

0|0
    0|0
  • her ıkı durumda kotu abın yada arkadas cevren varsa bır guzel sopa attr

0|0
    0|0
    • var cevrm dövdürüp dövdrmemede karrsızm iş uzayack mahkemelk olmk istemıorm o pcle sessz kalmkta istemıorm off

• valla sen gder bagrr cagrrsan gene yalancı konumuna hatta yuzsuz duruma dusebılırsn.o yuzden ya sesız kal yada bı guzel sopa atr

• o, o.çoçuğunu allaha havele et

en kısa zamanda kendi anası bacısı karısı kızından çıksın inşallah

0|0
    0|0
  • sessiz durma tabiki öyle birşey olsunki etraftakiler mert kızmış desinler

0|0
    0|0
    • sessız durmadım elımden gelen sadece küfretmek oldu dövdürtsemm mi yaa 1 hafta yerneden kalkamasn hastanelk olsn pc bunu yapmk istıorm ama cesaretm yok offf ugrasmk ta istemıorm böle bi cirkefle

• git oraya sesini birazda duyurarak bu o...biiiiip çocugu ona yüz vermedigim için yemedi ve hakkımda iftiralar atıyor de onlar ne mal oldugunu anlar

Kızlar Ne Diyor 1

• onunda kızı varsa tehtit et onu ,sende aynısını yapacağını söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...