Kapat

Spor ve sınav ikisi bir arada?

Arkadaşlar bu sene üniversite sınavına menzun olarak tekrar hazırlanacağım. Okul, dershane yok bilidğiniz üzere sadece özel ders alacağım. Ama fıtness da yapmak istiyorum koca 1 yılın hergünü ders calışacak değilim ya? Sizce spor yapmamın ders calışmaya etkisi olurmu? Haftada yapacağım 3 gün 2 saatlik spor.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• daha iyi kafan dağılır

0|1
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım spor yapmadan önce derslerime bile bakamıyodum spora başladım rahat oldum derslerde iyi :D sıkıntı yapma spor insana çok şey katar. Ama fitness sabır işi kardeşim uzun müddet yapmak gerekli 3 ay 6 ay yapıp bırakırsan bıraktıgın dönem kasların eski haline dönüyo bu sene bizzat bana oldu. Yalan söylemiyorum %100 gerçek

0|1
    0|0
    • Haklısın biliyorum kaslar eski haline dönüyor ben şu an yapıyorum 5 ay oldu önümüzdeki yaza kadar yaparsam 1 bucuk yıl gibi spor yapmış olucam ama işte derslerimi etkisi ne olur bilmiyorum sen olumlu yönü var demişsin banada öyle gibi geliyor.

• Olumlu etkisi olur.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet etkisi olur stresini atarsın iyi olur bence

0|1
    0|0
  • Olmaz ayarlarsın hem kafan dağılır senin için iyi olur öbür türlü çok kafan dolar

0|1
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim.

• Bence iyi olur. Hem değişiklik olur, hem de zihninizi açar.

0|1
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...