Diyelim ki sevgiliniz en özel gününüzü unuttu....

Sevgiliniz en özel gününüzü unuttu ve o günde arkadaşlarıyla planı vardı. Ona karşı ne gibi bir hal takınırsınız ?

Ve ne şekilde affedersiniz?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• O plan iptal olacak <3

0|0
    0|0
    • ya işte diyelim ki unuttu ve o planı gerçekleştirdi. ne şekilde yırtar bu işten :P

• Iyi de öyle bi' şey mümkün değil ki hatırlatırım ben :(

Güzel bi' hediye ala sürpriz felan yap

Kızlar Ne Diyor 8

• ben sevmiyorum öyle formalite şeyleri ama sevdiklerimin doğum günlerini asla unutmam ve

00-00'da ilk kutlamaya özen gösteririm :)

0|0
    0|0
  • içim buruk olur tabi nekadar saklasamda kırgınlığımı belli etmeden yapamam ama eğer gerçekten unuttuysa bir art niyet yoksa zorda olsa abartmamaya çalısırım başka bir günü özel şekilde yaşarız telafi etmesine izin veririm

0|0
    0|0
  • O planı bir de yaptıysa, gözüme gözükmesin. Ama illa hediyeydi yemekti bir şey beklemem bir mesaj bile yeter ama bunu bile yapmadıysa öküzdür, safkan bir öküz.

0|0
    0|0
    • ayıp oluyor bence :P

• ya ne çiçeği böceği ya geçin bence bunları ben artık onlara sıradan diyorum her şey doğada olduğu gibi güzel :P

• Bence sen hiç bozuntuya verme, hiç bişey olmamış gibi davran. Anlayışla karşılayacaktır :D

• sevgilim dogum günümü unutmustu affettim salak gibi

0|0
    0|0
  • birsürü özel gün var ona bakarsan ilk cikma günü tanisma yildönümü dogum günü aman falan filan ben kendim aklimda tutamam ondanda beklemem zaten sorun etmem böyle seyleri

0|0
    0|0
  • biraz sitem ederim ama fazla abartmamak gerek.insanlık hali.

0|0
    0|0
  • yapıştırırım ağzına iki tane olur biter.

0|0
    0|0
  • Unutmamalı.

Unutursa ben de onu unuturum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• En özel gün gibi şeylere önem vermem fakat benimle buluşmak yerine arkadaşlarıyla planlarını gerçekleştirmek için ısrar ediyorsa basarım tekmeyi affım yoktur.

0|0
    0|0
  • Özel günlerim yok, ama kutlayıp bana da doğum günümü hatırlatanlar oluyor...

0|0
    0|0
  • en özel günüm?hım,bi düşüneyim, doğum günlerini kutlamıyorum,yılbaşı hayır,bu olabilir mi mm hayır,sanırım hergün benim için birbirinin aynısı

0|0
    0|0
  • Pek önemli değil benim için bu tarz şeyler.

0|0
    0|0
  • Dur bakalım ben hatırlayacak mıyım?

0|0
    0|0
  • Ben de on un en özel gününü unuturum :/

0|0
    0|0
  • Özel günleri önemsemiyorum, dolayısıyla özel gün olmuyor.

Ben hepsini unuturum. Sadece kadınlar sevdiği için doğumgününü kutlarım o kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...