1 ayda fitness ve diyetle kaç kilo verilebilir?

70 kiloyum ve 1 ayda max. fitness ve diyetle kaç kilo verebilirim?

Güncellemeler:
diyetim 500 kalorilik

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• 1 Ay sadece sporla istediğimi yiyerek 3-4 kilo verdim geçen sene , ancak fitnessda benim kadar kalan olmuyordu. Bayağa zorluyordum kendimi anlayacağın hoşuma gidiyordu uğraşmak. Geçen ayda sadece diyet yaparak spor yapmayarak 5.5 kilo verdim. Yani bunu sakın unutma , diyet kilo vermede spordan 2 kat daha önemli bir olay. Soruna gelecek olursam , bu metabolizma hızına , yediğin içtiğinin yapısına ( lifli lifsiz ) içtiğin su miktarına ( günde 3 litreye yakın su tüketmelisin ) günde kaç adım attığına ( telefonda pedometrelerle bakabilirsin ) ve daha bir çok etmene bağlı. Yinede Sistemli hiç bozmadan 1 ay boyunca diyet yaparsan bunada fitness'ı eklersen tahminimce minimum 5 kilo verirsin. Zaten bundan fazlasıda sağlıklı değil , bıraktığın anda geri alırsın verdiklerini.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 500 Kalori çok az. kas kaybı yaşarsın fazla. ve sağlıgınla oynama derim.

0|0
    0|0
    • diyetisyene gidiyorum zaten sıkıntı yok :)

• Doktor kontrolüyse birşey diyemiyorum :) İş görür 500 kaloriyle :)

• Kas kaybı aahahah ekmek yeme kas ye 1999 mitleri

Erkekler Ne Diyor 11

• Günlük kalori ihtiyacını bilmiyorum ama 500 çok az o yüzden iyi verirsin ama sakın agırlık çalışmiyim deme yoksa sarkar vücudun bide daha once diyet yapmadıysan bir anda çok kilo verirsin sonra yavaşlar dediğim gibi iri gözukurum diye sakın agirliktan kaçma senin vucudunu agirlik calişmak güzelleştiricek

0|0
    0|0
  • Günde 500 kalori açığı veriyorsan ayda 2 kilo falan yapar. 1 kilo 7000 kalori falan ortalama öyle hesapla

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 4-5 kilo verirsin. Bundan fazlası sağlıklı değil.

0|0
    0|0
  • 2-3 kilo verebilirsin vücut kendini ancak adapte eder 3 ay falan yaptın mı düzenli büyük gelişim sağlarsın

0|0
    0|0
  • Programına bağlı

0|0
    0|0
  • 80 lira ortalamadır. 1 yıllık sözleşmede 360 liraya gelenler var.

0|0
    0|0
  • 5 felan

0|0
    0|0
  • Ohoo 18 kilo

0|0
    0|0
  • 3-5 kilo verirsin saglam diyet ve sporla

0|0
    0|0
  • 10 kg rahat