1 hafta boyunca evden dışarı çıkmayanınız var mı ?

evet bu bazen 1 ayda olabiliyor sanki ev daha cazip geliyor insana bide pcniz varsa zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.Sizce bu normal bi durummu ?

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Pc başında yanlız geçireceğin 1 hafta , hayatının akışından 1 ay çalar çünki kendini yaşanan dünyadan çıkarmış olursun ve senin farkına yeniden varılması zaman alıcı bir konudur, komşun bile seni yabancı zanneder, bir de bunun iş dünyası versiyonunu düşün. Eninde sonunda kendini idame etmen gereken dönemi , ne kadar gecikse de yaşayacaksın.

Sen pc başında yaşamı donduruyorsun , şimdilik güzel gelse de bunun götürdüklerine inanamayacaksın . Pcsiz hayat olmaz, kabul ama , bunu pantolonun kadar benimsemen iyi değil, seni asosyal yaşamaya ve dışardaki hayatın dinamiğini kaçırmana neden olur.

0|1
    0|0
    • zaten ben hep böyleydim hayatım böyle geçti bi lise hayatım biraz renkliydi ondan sonrası hep ev.Psikologlara gittim ilaç yazıp yolladılar ve bu ilaçların faydası yerine zararı oldu bana.Bu durumu aşmayı çok denedim ama olmuyor.

Kızlar Ne Diyor 11

• Bence gayet normal , ben uyusam baharda uyanırım bi bıraksalar ...

0|0
    0|0
  • zamanında oldu

0|0
    0|0
  • Aylarca evden cikmadigim oldu.

0|0
    0|0
  • yaz tatilinde oldu o bana ölüyodum :D

0|0
    0|0
  • depresyon dönemindeyken olmuştu.

0|0
    0|0
  • Evim dünyam zaten.

0|0
    0|0
  • hayır iki gün duramam.

0|0
    0|0
  • 1 aydır evden dışarı çıkmıyorum gayette mutluyum, kötülüklerden uzak olmak daha iyi.

0|0
    0|0
  • Ney bir hafta mi bir gun cikmasam cildiririm ben

0|0
    0|0
  • 1 hafta ne ? ben 1 yıl boyunca hiç adımımı dışarı atmadım resmen hapis hayatı gibiydi

0|0
    0|0
  • bende öyleyim.dışarı çıkmaya alışınca evde duramıyorum.ama 2gün çıkmasam hiç çıkasım gelmiyo.net başında pinekliyorum.bence asosyaliz biz :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir ara sadece ekmek sigara almak için çıkıyordum

ne kadar sürdü hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Normal bir durum değil.

1|0
    0|0
  • En fazla 10 gün evden dışarı çıkmadım sonra baktım psikolojim bozuluyor:S Çıkış o çıkış hala dışarıdayım:)

0|0
    0|0
  • 1.gün : uyku- pc - yemek - tuvalet - uyku

2.gün : uyku- pc - yemek - tuvalet - uyku

3.gün : pc -pc - pc- pc - tuvalet - uyku

4.gün : uyku-uyku-uyku-uyku

6.gün:

7.gün

6-7. gün hep aynı haftam böyle geçiyordu

0|0
    0|0
  • Fazla evde kapalı kalmak asosyalliğe zemin hazırlar bence acilen dışarı çıkıp sosyal olmalısın.

1|0
    0|0
  • Bir hafta boyunca yurttan cikmayan var, olur mu?

0|0
    0|0
  • sağlık sorunu falan yoksa pek normal gelmedi bana göre değil

1|0
    0|0
  • daha geçtiğimiz hafta 7 gün boyunca evdeydim allahım o gündüz kuşağı ne iğrenç programlar varmış ya

1|0
    1|0
  • evet oldugu oldu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...