Küçükken ilk hangi hayvanın saldırısına uğradınız?

Hangi hayvandan korktuğunuzu değil, hangi hayvanın saldırısına uğradığınızı soruyorum. Çok tuhaf gelebilir ama ben kaz saldırısına uğradım :))

Güncellemeler:
Burdan anlıyoruz ki KAZ'A GELİYORUM DEMEZ :))

0|0
24|15

En İyi Kız Görüşü

• kaaaaaaaaz

0|0
    0|0
    • sen de mi :) nasıl oldu :)

• kıyamam yaaa :)

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 23

• köpek :D köydeki ilk okula gidip gelirken yüzüme orda bir ev sahibinin köpeği vardı geleni kovlıyor ama nedense bağlı olmuyor korka korka geçiyorduk 10 yaş falan bizi kovalarken düştüm ozamanlar lastik ayakkabı giyiyoruz okula giderken bile :D köpek bana bişi yapmadı ama ayağımdan çıkan lastiği aldı götürdü :D ama korkmadım köpeklerden sonra bizimde 2-3 tane köpeğimiz oldu kurt köpeği ve kangal daha çok sever oldum köpekleri beni korusunlar diye kimi işaret edersem hemen kapar birisini ağaca çıkarmıştı :D

1|0
    0|0
  • Böcekler.Karıncalar.Örümcekler...

0|0
    0|0
  • hayvnları çok seviyorum eskiden beri nede görsem hemen sevmeye çalıştığım için kedi,köpek

,horoz,ördek,hindi saldırısına uğramışlığım var

1|0
    0|0
  • horozzzzzzz

0|0
    0|0
  • aa o kazlardan bizim mahallede de vardı. ama biz uçsunlar diye kovalardık be :) bide tıslar onlar dimi. hahaha :) yemeğini yiyen köpeğe pati verdircem diye hava atmaya çalışırken ısırdı beni. olsun du. korkmamıştım, hala da korkmuyorum. köpeklerden ürperek kaçanları izlemekde çok eğlendiriyo beni.

1|0
    0|0
  • horoz ya bazı horozlar deli oluyor gerçekten o horoz her geçeni kovalıyordu ben küçük olduğum için kaçamamıştım. :((

0|0
    0|0
  • ilk korkulu karşılaşmamı yılanın karşısında yaşadım. :D Saldırmadı neyse ki ama beni biraz daha oradan almasalar saldıracak pozisyondaydı hem de engerekliydi. Ölürdüm orada kesin daha 4-5 yaşında yoktum. :D

0|0
    0|0
  • koç saldırdı iki boynuzunun arasında beni duvara sıkıştırdı

0|0
    0|0
  • Koç evıre cevıre toslamıstı benı yuvarladı benı ...dizlerım çürük içinde kalmıstı :)

0|0
    0|0
  • 5 tane köpek :(

0|0
    0|0
  • horooozzz:)

1|0
    0|0
  • Ilkginctir ki hicbi hayvanin saldirisina ugramadim.

0|0
    0|0
  • Horoz :))

dilimi isirmesti :) halen dilimde izi var :)

1|0
    0|0
  • köpek o yüzden korkuyorum halla

0|0
    0|0
  • Köpek hemde 6 tane etrafımı sarmıstı bi tanesi sağ bacağımdan kaptı :) Yaş 10 ,11 di sanırım

0|0
    0|0
  • Kedinin kuyruğuna basmışım o da beni ısırmış

0|0
    0|0
  • paçalı horoz

kısa ve huysuz

0|0
    0|0
  • kedi tırmalamıştı küçükken o yüzden köpekleri çok seviyorum

0|0
    0|0
  • kedi.hala korkarım ya la :/

0|0
    0|0
  • Kedi tırmalamıştı isabet ki hiç sevmem kedileri :/

0|0
    0|0
  • Anne kaz.

0|0
    1|0
  • civciv galıba

0|0
    0|1
  • 7 Yaşında,aynı yaştaki şişko kuzenimin saldırısına uğradım.Dövdü beni.Aynı yaştaydık,ama ayı gibiydi :(

0|0
    0|0
    • gerçek bir ayının saldırısını yazmış olduğunu farzetmek isterdim ama yapamıyorum

• Ahahahhahajhsdhdsahd

Erkekler Ne Diyor 15

• İlk hatırladığım engerek yılanıydı, yuvasının üstünde simit oynuyor muşuz, daha doğrusu simit oynadıımız yerde yuvası varmış.

1|0
    0|0
  • hayvanlar sever beni

0|0
    0|0
    • insanların havanseveri gibi hayvanların da insanseveri var :)

• kedi saldırmıştı o yüzden kedilere uzağım şimdi cenazeme bile gelmelerini istemiyorum

0|0
    0|0
  • hindi koşalamıştı beni:))

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum saldırıya uğradığımı. bir kez kurbanlık koç kovalamıştı gerçi ama büyüktüm o zaman. gerçi yine de kaçmıştım tabi

1|0
    0|0
  • su yasa geldım ugramadım

0|0
    0|0
  • köpek saldırmaya çalışmıştı o anda nasıl o hızla kaçtığımı bende anlamadım görseniz usain bolt halt etmiş dersiniz:D

0|0
    0|0
  • 5-6 yaşlarındaydım sanırım köyde oyun oynarken köpek saldırdı bana çığlık çığlığa bağırınca abim yetişti ve köpeği vurdu :D köpek kuduzmuş valla verilmiş sadakam varmış

0|0
    0|0
  • daha daha bişey saldıramadı, çekiniyolar sanırım

0|0
    0|0
  • Kedi ısırmıştı elimi, o günden beridir kedi kesiyorum, metal dinliyorum ://7

0|0
    0|0
  • Karınca istilası..

0|0
    0|0
  • kedinin :D

0|0
    0|0
  • sivrisinek

0|0
    0|0
  • ablamın :D