Gülen bir yüz, o insanın mutlu, dertsiz, tasasız olduğunu mu gösterir?

Dışardan baktığınızda insanların neler yaşadığına hemen karar verİr misiniz? Gülüyorsa o insanın derdi sıkıntısı yok mudur? Hayatına devam ediyorsa eğer hiç pişmanlıkları hataları olmamış mıdır? Gülüşüyle hüznünü saklıyor olabilir mi?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• konuşarak

dertleşerek anlaşılır

hayatı paylaşarak

onu tanıyarak

geniş zamanlı bir süreç

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• maske olarak kullanıldığı durumlar çoğunlukla olabilir. Tanışmak birlikte birşeyler yaşamakta bu yüzden önemlidir zaten. Erkek arkadaşımda olsa bayan arkadaşımda olsa o insanla birşeyler paylaşmadan hiçbir zaman hakkında fikir yürütmem...

1|0
    0|0
    • anlatabilirsin tabiiki ama senin seçimin ben biraz uzun konuşan bir tipim herşeyi detaylı olarak anlatmayı ve nalamayı severim bu şekilde daha mantıklı kararlar verildiğine inanırım :) kafanı ütülememe katlandığın için ben teşekkür ederim :D

• yok bu benim özelim kimseyle ince ayrıntısına kadar paylaşmak istemiyorum.ütülemediniz kafayı kafan ben de teşekkür ederim :)

• içinde ne fırtınalar koptuğunu birde ona sormak lazım gülümseyerek sadece acılarını kamufle ediyordur

1|0
    0|0
    • ne güzell söyledinn :( içinde ne fırtınalar koptuğunu bir de ona sormak lazım dimii...

• aynen öyle dışardan bakıldığında herşey güllük gülistanlık ya içerisi?

• Yüzü gülenin gözlerine bak

Yüzlerindeki çizgilere bak

Saklarlar bir çok şeyi

Öğrenmek istersen bunlara bakacaksın

1|0
    1|0
  • Bazı insanlar sıkıntılarını içine atar,dışarıya hiç belli etmez.Ama içinde ne fırtrınalar kopuyordur da kimsenin haberi yoktur.

2|0
    1|0
    • ah ahhh işteee içinde ne fırtınalar koptuğunu kimse bilmez...bir hataa yaparsın vee en dibe sokulursun,senden kötüsü yoktur,haketmişsindir sen onu..amaa bir de içine bakmak lazımm

• herkes hata yapar ama bazı insanlar bazılarının yaptığı hatayı kabullenmek istesede kabullenemiyor maalesef :(

• Kalpte huzur olmadıkça samimi bir görüntüsü olmaz gülse bile anlarsın yani ;))

1|0
    0|0
  • Gulen bir yuz bazen guzel bir maskede olabilir

1|0
    0|0
  • evet genelde sık rastlanır bu duruma.

0|0
    0|0
  • evet ama o kişi gercekten karakterlıdır cunku her seye ragmen gulmeyı basarabılıyordur oyle ınsanlara her zaman saygı duymusumdur..

0|0
    1|0
    • belki de başkasına göre aslaa saygı duyulmayacak birisidir..nerden biliyorsun..

• birisine göre evet o benim..aslaa saygı duyulmayacak en dipte birisiyim..ne derse desin beni nasıl görürse görsün ben ona hiç kızmadım.o da kendinde haklı..ama benim yüzümdeki gülüşü herkes görür ama içimdeki fırtınayı kimse bilmezz

• sana saygı duyuyorum ama kızların kadınların geneli ilişkilerde çok duygusal oluyor bu da sizin icin bir handikap bence biraz daha aklınızla hareket etseniz bu tarz sorunlar asla yaşanmaz. ama her şeye rağmen gülebilmek önemli bir şey işte ben buna saygı duyuyorum :)

• gülüşü kesik kesikse saklıyordur.. sürekliyse saklamaz..

0|0
    0|0
  • yani genelde öyle olur tabikide..

0|0
    1|0
  • mutusz olduğunu gösterir .

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben mutsuz olduğum yere gülümserim. insanlar bana dışarıdan baktıklarında çok gülümser bir insan olduğumu düşünür. ama bilmezler ki ne kadar mutsuzum...

link

1|0
    0|0
  • "Sen bakma bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma, ben çok gülerim. Ve gülerken hiç kimse yalan olduğunu anlayamaz."

1|0
    0|0
  • Ben hayatımda o büyük vurgunları yaşadıktan sonra başladım gülmeye..

1|0
    0|0
  • Hayır göstermez çok gülen çok ağlar diye düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • Çok gülenin çok derdi vardır eminimki,

1|0
    0|0
  • ben daima güleryüzlü olarak tanınırım ama bir sürü ailevi sorunum var kimsede bilmez.gülmek bazen maskedir

1|0
    0|0
Yükleniyor...