Kapat

En son kimin kalbini kırdınız ve kazanmak için ne yaptınız?

Nasılsınız arkadaşlar?

Soru başlığında da belirttiğim gibi en son kalbini kırdığınız kim var? Ve o kalbi onarmak adına hiçbir şey yaptınız mı? Mesela, dün anneme çemkirdim baya baya. Bu akşam eve dönerken bir mektup ve beğendiği bibloyu alıp özür dilemeyi planlıyorum. Her anne-çocuk arasındaki sorunlardan biriydi. Üstelik hatalı olduğumu bile bile bağırdım. Bu sabahta pek yüz vermedi hatun. Bende duygularımı kağıda yazdım, özrümü de diledim. Hediyesini de alırsam, affeder. Anne bu, dayanmaz ki küs kalmaya :)

Neyse, sizlerden cevap alayım biraz da. Buyrunuz.

Güzelliklerle...

0|0
11|37

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç kimseyi kırmadım, ugraşamam kırmak üzmek gibi şeylerle devamlı gülmem lazım, o yüzden benim için birşey ya vardır ya da yoktur, saplantı haline getirmemeli ne olursa olsun, hayatın belirli noktalarında belirli kararlar almalısın yoksa kaybedersin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 36

• Kendimi kırdığım kadar hiç bir şeyi kırmadım.

Telafi etmeyeceğim bu kırgınlığı zira hak ettiğimi düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Seni bi yargılarım, görürsün! Kendine iyi davran, kimse senden mükemmel degil...

• Pek bir teşekkür ederiz efendim, saygı sevgi hürmetler.

Kendi hakkımda ki kararı gözden geçireceğim.

• Sadece kendine biraz daha tölerans göster. Aksi halde bu kısıtlama sonucu ağır bi birikimden dolayı her an patlama yaşayabilirsin, maazallah.

• eski sevgilimin kalbini kırmıştım ama beni hiç bir zaman affetmeyecek biliyorum,oysa ona ne kadar değer verdiğimi de biliyor.şimdi evli.allah mutlu etsin,beni de affetsin artık.

0|0
    0|0
  • şöyle yakın tarihime baktığımda 4 aydır baba denilen varlıkla küsüm. alex fener den ayrıldığından beri sevgilimden ayrıldım. en yakın arkadaşımın telefonlarına cevap vermiyorum. annemle öyle böyle konuşuyorum. küçük kardeşimle her gün kavga ediyorum. çok çok kalp kırdım ama hiç kazanmaya uğraşmadım. genellikle kalbini kırdığım kişiler yine bana dönüyor. garip

0|0
    0|0
    • Anneeeeem, yanlıs anlama lütfen ama bu inis cıkıslarının sebebi ergenlik. Kınamam, hasa, gayet normal. Bende de oluyor zaten. Fevriligini biraz torpule...

• Ehehhe, guldurebildiysem ne mutlu. İyi gece.. :)

• yalan mı söylüyorum

• Hem kırdım hem kırıldım. Ne ben bir şey yaptım kırdıklarıma, ne de kırdıklarım bana bir şey yaptı. Öyle saçma sapan bir hayat sürecindeyiz.

0|0
    0|0
  • Bak şu çeşmenin haline su içecek tası yok,

Kırma kimsenin kalbini yapacak ustası yok ...

0|0
    0|0
  • Ev arkadaşımın kalbini kırdım hoşlandığı kızın önünde ayı demiştim bozuldu sonra video yaptım ona okuldan 46 kişi sen ayı değilsin dedi destek oldular sağolsun, sonra işi iyice şakaya vurduk şans da yaver gitti kızın hoşuna gitmiş şimdi sayemde muhabbetleri de ilerledi :D

0|0
    0|0
  • kendimi kırdım hep ve kendimi kazanmak için de tek bir adım atmadım. o yüzden birazcık yok yok biraz değil baya mutsuzum yolunda olmayan hayatımda.

0|0
    0|0
  • Öğretmenimin kalbini kırmıştım hemde DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ Öğretmenimi :'( bir daha sınıfımıza gelmeyecekmiş hep benim yüzümden :((((( :'((((((((((((((( Ama öğretmenimizi çok seviyorum ben varya günlerdir ağlıyorum ama olmuyor gözlerimin altı mos mor :'(( bu arada bu hesap babamın :'( Sizce nasıl bunu düzeltebilirim Yardım edin ne olursunuz :'(

0|0
    0|0
  • eski kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra benden uzaklaşsın diye. kalbini kırmak zorunda kalmıştım.. sonrası için bişey yapmadım..

0|0
    0|0
  • maalesef geçenlerde bu siteden birinin. tamamen yanlış anlaşıldım.

ama kazanmak için girişimde bulundum ama işe yaramadı..tekrar özür dilerim .

0|0
    0|0
  • anne baba mühim yapmamaya calış derim gerci bazen bende yapıyorum gerisi mühim değil zaten.

0|0
    0|0
  • Yanımda çalışan elemanlardan bırısının haklı olarak kalbını kırmıstım bir maaş ikramıye verınce düüzeldi :)

0|1
    0|0
  • Simge Tertemiz'in kalbini kırmıştım :) Yazık ya kadıncagız ne üzülmüştü :) Hala kazanmadım ama bakalım ne olcak

0|0
    0|0
  • 1 bayanın kalbini kırdım ama gönlünü defalarca aldım ...

0|0
    0|0
  • vallah annenin kalbi uğraşmasanda alınır, ben inanırmısınız kaç yaşındayım bunca yıl 3 bilemedin 9 kişinin kalbini kırmıştırım başka bulamazsın çünkü yok canım yok... :)

0|0
    0|0
  • Çok boş sorular bunlar, defalarca sorulmuş sorular. En son ağacın dalını kırdım. Onaramam.

0|1
    0|0
  • En son bir kızı reddettim ama onuda ben reddetmedim bir arkadaş yardım etti öyle kırdım kalbini.Sonra tabi konuştum neden olmuyacagını anlattım oda anladı.Umarım affetmiştir beni

0|0
    0|0
  • kalp kırmamaya özen gösteririm ama illa ki olmuştur... Hem sen ne diye annene bagırıyosun haksız yere? kulagını çekeyim mi senin hee şeklinde çamur atarım arkadaş :D

0|0
    0|0
  • Annenin kalbini kırmak ne demek? Tek yıldız verdim sana! Özür dilerken benim yerime de annenin elini öp tamam mı!

0|0
    0|0
    • Annemle tanıştığında sen öpersin!

Olmadı olmadı... Hediye seçmeye gidiyorum ben.

• Mesaj alınmıştır.

Hürmetler.

• Bağışlandım, mutluyum...

• En iyi arkadaşımı sinirlendirmiştim en son..Kelimelerin gücünü kullandım.1-2 dakika konuştuk ve her şey eski haline döndü. :))

0|0
    0|0
  • Çok çirkin hareketler bunlar

0|1
    0|0
  • kalp kırmayız, kafa kırarız

0|0
    0|0
  • En son benim kalbim kırıldı.Kazanmak için bir şey yapmadılar

0|0
    0|0
  • arkadaşım nurinin kalbini kırdım.. 2 bira ısmarlayıp olayı bitirdim :D

0|0
    0|0
  • Ben kırmadım ama benim kalbimi kıranlar oldu hep çok kırılgan ve hassasım

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımınkini kırdım ve ona jartiyer aldım.çok sevinmişti. hem ona hem bana yaradı :)

0|0
    0|0
  • annemin. :// eve çiçek gönderdim gönlünü aldım.

0|0
    0|0
  • kalb kırmam ama benimkini kıran olursa bende kırarım o ayrı

0|0
    0|0
  • Sevgilimin kalbini kırdım eline verdim hiç bir şeyde yapmam ayrılmayı düşünüyordum zaten

0|0
    0|0
  • krılan kalbi tamir cok zor ama kırmadım kımseyi kendmi kırdıgım kadar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Emin olamadım ama sanırım birilerinin kalbi buruk.Ama benim kalbim daha da kırık.Onun yaptığını bende ona yapıyorum.Nedense içimden hiç konuşmak gelmiyor kırgın yada küs olduğunu anlama çabasına girmek istemiyorum.Face paylaşımlarında bana gönderme yapıyor ki daha öncede yapmıştı.Ama hiç oralı değilim.Çünkü öncesinde beni kıran ayrıntılar var o farkında veya değil.Karıştırdım biraz: (

0|0
    0|0
  • geçen hafta birkaç gün boyunca sevgilimin kalbini çok fazla kırdım. sonra çoook üzüldüm ve pişman oldum. seni seviyorum dedim o da bende dedi :) her şeyi unuttuk o an ;)

0|0
    0|0
  • Yeni tanıştığım bir arkadaşımın kalbini kırdım :)))

0|1
    0|0
  • kendımın kalbını kırdım 35 yıldırda bır şey "yapamıyorum"

0|0
    0|0
  • kalp kırmamaya özen gösteririm ama kalbimiçok kıran var su sıra cok hemde

0|0
    0|0
  • hiç kalp kırmam öyle melek biriyimdir :D

0|0
    0|0
  • Canları cehenneme.

0|1
    0|0
  • ben kırmıyorum benim kalbim kırılıyo genel de hassasım ben ühüü

0|0
    0|0
  • dün gece annemin kalbini kırdım.bilgisayar öğrenmeye çalışıyor dediklerimi yapmıyor sorun çlklyor.

0|0
    0|0
  • en son kendi kalbimi kırdım

0|0
    0|0
  • kimseyi kırmadım...

0|0
    0|1
Yükleniyor...