Beldeki simitler?

Ya arkadaş bu beldeki simitler bayanlarda olmazmı? Bende neden var? 80 kiloydum hadi vardı,70 kiloya düştüm yine var? Bu arada boy kilo orantsı belli olması için boyumda 1.80 ve 5 aydır spor yapıyorum yinede inatla benimle yaşıyorlar :@@ ne yapabilirim bu konuda?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• spor ve diyet

0|0
    0|0
    • Onları yapıyorum fakat günah çıkarmak gerekirse diyeti tam manasıyla uygulamıyorum

En İyi Erkek Görüşü

• mekıkle gıder onlar

0|0
    0|0
    • Mekik çekiyorum. Yan mekik ters mekik vs ama tamamen bir türlü kurtulamıyorum :/

Kızlar Ne Diyor 2

• Hulahup beli inceltir ve karin kasi yapar. Cok faydali ve eğlenceli. Ama yetişkinler için olanindan al mutlaka

0|0
    0|0
    • Ya salonda gülmezlermi bana hulahup la çalışsam :D

• Nooo ne salonu evinde odanda calis ve kesinlikle daha eglenceli ve etkili bir yontem yok bel icin bir de samba yapabilirsin tabi ama o cok daha zor :D

• Yağlar erimiştir ama bölgesel egzersiz yaparsanız yok olur internetten bakabilirsiniz egzersizleri ne

0|0
    0|0
    • Bölgesel antremanda yapıyorum sopa ile sağa sola dönme, ağırlıkla sağa sola eğilme gibi ama pek bir yararı olmadı :/

• Yağı alma korseyi alabilirsin diyorsun dimi yanlış anlamadım? Birde kuzenin kullandı çatlak oluşmuş ya belindeki yağlardan kurtuldu ki çatlak oluştu galiba dimi?

• Evet yağı alma korseyi al. hayır kurtulamadı deri sarktı üstüne de catladi..

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...