7 kilo vermem lazım yardım edin?

Merhabalar ben 177 76 kiloyum. vücudum da yağlanma çok var. Kas yok. Spor salonuna yazılmayı düşünmüyorum. Evin orda koşu alanları var orda koşucam her gün. Günün hangi saati kaç dk koşmalıyım? Bitki çayını ne zaman içmeliyim? Kayısı ve kiraz sapı çayı var. Hep wc de olucam anlaşılan :D

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• bitki çayları pek işe yaramıyor haberin olsun. yediğine içtiğine dikkat et bitki çayından çok daha fazla ödem atarsın beslenmeni düzenlersen

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum ben 4-5 haftada 105 kilodan 85 kiloya düştüm oda kas kütkesi kazanarak yani 20 kilodan fazla yağ yaktım yani. Tabi mezomorf olmaminda etkisi var, ilk hafta dişime kanal yapmıştım 1 hafta yoğurt, flaan yiyordum yoğurt baya faydalı metabolizmayi hizlandiriyor sonraki haftadalarsa diş düzelse bile hiç bırakmadım yoğurdu, ilk hafta antreman yapmamistim

şekeri azalt ben haftada 4 gün yüzme antremanundan sonra yemegin üstüne 1 halka atıyordum o kadar
    Haftada 4 gün kardio yapabilirsin imkanin varsa yüzme yap yoksa diger kardiyolari dene
    Kas olarakda sırt ve bacak at, ben haftada 3-4 gün 20x10 tekme, 5x10 patlayıcı ziplama antrenmanı ve boy için 200-300(20x10--30x10) saniye barfiks asılma yapıyodum bu antremanda büyük kasları çalıştırdığı için yağ yakan testesteron ve büyüme hormonunu arttirdigi icin yağ yakmıştım baya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 kg kas ve 1 kg yağ aynı hacme sahip. Kilo kybetmene gerek yok. Yağıı kasa çevirsen üçte bir küçülürsün sıkılaşırsın.
    başlangıçta koşu yarım saati geçmemeli (en az üç ay vücudu ısndırcaksın).
    ilk iki hafta 2dk koş 4dk yürü, 5 periyot.
    Sonraki iki hafta 3 + 3, 5 periyot.
    Sonraki iki hafta 4 + 2, 5 periyot.
    Sonraki iki hafta 5 + 1, 5 periyot.
    Sonra 8+2, 3 periyot.
    12+3, 2 periyot.
    Koşu sonrası şınav ve meik setleri

0|0
    0|0
    • en fazla 2 aylık yapabilirim vücut geliştirmede gözüm yok onu üniversitede yaparım. Zayıf gözükeyim yeter. Zaten 1 yılı aşkındır sevgilim var kimseye kendimi beğendirmeme gerek yok :D

• Senin niye savnmaya geçtinki? bir daha oku görüşümü dostum...

• hacı ne savunması ayıp ediyosun

Yükleniyor...